Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc (8.00–16.00):225 850 048

Blog

Alice Menghini: „Výrobky Tummy Tox mě doprovázejí každý den, od snídaně až do spánku.”

Zjisti, jak si tato nádherná italská influencerka udržuje své dokonalé tělo a proč tolik miluje Tummy Tox.

Alice zdaleka není jen tak nějakou 21letou studentkou v Miláně. Jako influencerka zdravého životního stylu na Instagramu (@aerial.aalis) denně sdílí krátké video tréninky, recepty a inspirační fotografie.
Neustále je pod dohledem svých followers, kteří milují, jak je pořád otevřená a pozitivní. Nemluvě o tom, že její tělo musí být vždy v dokonalé formě.

Tummy Tox je přesně to co potřebuje

Alice si nedělá starosti s její postavou. Pravidelná aktivita a produkty Tummy Tox jsou její oblíbenou kombinací.
„Výrobky Tummy Tox mě doprovázejí každý den, od snídaně až do spánku. Nemohu si pomoci, jsou to ty nejlepší doplňky vůbec! “
Alice jako osobní trenérka, učitelka umělecké gymnastiky a učitelka pole dance je neustále v pohybu.


Ráno ráda užívá TummyTox Carni Max Shots s L-karnitinem, zejména když ví, že bude muset čelit intenzivnímu cvičení. Pokud její energetické hladiny klesnou odpoledne, než její aktivní den skončí, použije je jako nakopávač: „CarniMax Shots je moje palivo,” říká se smíchem.
TummyTox Carni Max Shots s 1 000 mg prémiového švýcarského L-karnitinu jsou skvělým zdrojem energie. Optimalizací využití zásob tělesného tuku mají také úžasný účinek na jeho odbourávání.

Alice obvykle trénuje 4krát týdně. 3 dny v tělocvičně a jednou týdně obvykle doma provádí silový trénink. Ve svém volném čase se věnuje také tanci a aerial arts.
I přes aktivní životní styl připouští, že si někdy ráda trochu pomůže s TummyTox. Je prostě snazší udržet si s tím svou kondici.

Carni Max Shots

Začni svůj trénink s ampulkou s 1 000 mg vysoce kvalitního L-karnitinu - Carnipure®, vyrobeným ve Švýcarsku, který podporuje redukci tuku a zlepšuje sportovní výkon. Motivační deník ZDARMA.

Carni Max Shots -23%

Běžná cena: 519,00 Kč

Vaše cena: 399,00 Kč

× Zavřít

Dalším jejím oblíbeným pomocníkem od TummyTox je čaj Skinny Me Tea: „Čaj Skinny Me je fantastický pro ty, kteří stejně jako já, i přes zdravou stravu a cvičení se vždy cítí oteklí.”
Skinny Me Tea obsahuje inovativní směs bylin, které pomáhají se zadržovanou vodou, zlepšují trávení, podporují látkovou výměnu a detoxikaci. Čaj chutná lahodně a můžete ho pít teplý i studený. Alice, raději usrkává její Skinny Me Tea za tepla.

Alice praktikuje pole tanec 6 let a aerial arts 3 roky. Předtím tancovala 5 let a nějakou dobu cvičila i gymnastiku. Má však přirozené křivky a ráda si udržuje bříško ploché a stehna štíhlá.

K tomu Alice používá Flat Tummy Caps. Tyto jedinečné tobolky cílí na břišní a stehenní tuk, podporuje spalování tuků a brání růstu tukových buněk.
Testovali jsme je a skupina lidí, kteří je používali, se zbavili až do 7,5 cm* v pase a až 6 cm * na bocích.

*[Výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit. Pro hubnutí je důležité jíst rozmanitou stravu a vést zdravý životní styl.]

Ve večerních hodinách si Alice ráda oddechne u lahodného nápoje Night Burn Drink INTENSE. Tento večerní drink, si dopřává po posledním jídle, pomáhá jí relaxovat a také potlačuje chuť k jídlu.

Je to super pomocník pro Intermittent fasting (přerušovaný půst), který se stal žhavým trendem hubnutí díky svým úžasným výsledkům. Tummy Tox Night Burn Drink INTENSE. minimalizuje touhu po jídle, kterou většinou máme ve večerních hodinách.
Díky 800 g čisté Garcinii Kambožské pomáhá snižovat hlad, spalovat více tuků a rychleji zhubnout.

 

Skinny Me Tea

Čaj, který pomáhá rozpustit tuky, zabraňuje jejich hromadění a udržuje vysoké energetické hladiny. Motivační deník ZDARMA.

Skinny Me Tea -60%

Běžná cena: 499,00 Kč

Vaše cena: 199,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog