Ema: „Carni Fit je nejlepší věc co se mi mohla stát”

26-letá Ema, která s námi seděla na kávě, takto otevřela téma tělesné váhy: „Mám dvě sestry, ale pouze já jsem vždy byla ta baculatá. Lidé se mi vždy smáli a já jsem se sice smála s nimi, ale uvnitř to bolelo. Rozhodla jsem se, že tomu musím udělat konec. Samozřejmě jsem začala držet dietu a cvičit.”

Výsledky se sice po čase objevily, ale nebylo to dost. „Trošku jsem zhubla, ale v pase, na břiše a stehnech jsem měla stále mnoho nadbytečných kil, ať jsem dělala, co jsem dělala. Byla jsem z toho nešťastná, navzdory cvičení jsem měla stále ochablé svaly! "

„Kamarátka mi doporučila Carni Fit“

Ema hledala nějaké řešení. „Chtěla nějaký dobrý spalovač tuku, něco, co funguje, co je ověřené a bezpečné. Dobrá kamarádka mi doporučila TummyTox Carni Fit. Říkala, že s ním zhubla asi tunu, tak jsem se rozhodla to zkusit i já," směje se Ema.

„Zhubla jsem 3 kila za pár týdnů“

„Brala jsem Carni Fit před cvičením a v posilovně jsem byla jako drak! Mohla jsem cvičit mnohem více a déle!" První výsledky se dostavily super rychle. „Po několika prvních týdnech jsem zhubla 3 kila! Jakoby se na mně ten tuk roztál, přímo před mýma očima!" Všimla si také, že je její postava zpevněná a vyformovala se.

„Neumím se dočkat, až si obléknu plavky“

Ema byla motivována skvělými výsledky a pokračovala ve své snaze. „S Carni Fit kapslemi jsem zhubla 7 kilo za 2 měsíce. Všechen ten ošklivý tuk zmizel! A všichni si toho všimli. Nemohu se dočkat, až si obléknu plavky," říká nadšeně.

Carni Fit obsahuje speciální švýcarskou formu L-karnitinu, která dělá, co má, i když ty zrovna neděláš nic. Jak Ema zdůrazňuje: „Užívám ho, i když nejsem fyzicky aktivní, a cítím, že to funguje i tehdy. Je to jako kouzlo, fakt.“

L-karnitin také zlepšuje poměr tuků a svalů a zaručuje 5krát rychlejší výsledky.

„Je to ta nejlepší věc co se mi mohla stát“

Ema dnes už tolik necvičí, ale stále si udržuje svou novou postavu. „Přestala jsem pravidelně chodit do posilovny a přesto si udržuji váhu. Upřímně, Carni Fit je nejlepší věc, co se mi mohla stát!"

Teď ho můžeš mít i ty!