Mimo zóny v karanténě, odesíláme naše zásilky jako obvykle. Doručení do 2–4 pracovních dnů.

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

Hormon hubnutí? Ano, opravdu existuje.

Hormony se podílejí na fungování všech orgánů v mnoha procesech v těle. Všichni víme, že hormony mohou být zodpovědné za bolestivou menstruaci nebo problémy s akné, ale věděla jsi, že existují hormony, které ti pomohou zhubnout? Čti dál a dozvíš se více.

Můžeme zhubnout, když vyvážíme svoje hormony?

Vědci chtěli odpovědět na tuto otázku, protože věděli, že hormony jsou ty, které rozhodují, zda potraviny, které jíme, jsou uloženy jako tuk v našem těle. A co objevili? Pokud podpoříme rozvoj a působení určitých hormonů, může být tělo povzbuzoveno ke vyšší spotřebě kalorií.

Adiponektin: hormon hubnutí

Adiponektin je hormon, který produkuje naše tělo v hnědé tukové tkáni a podílí se na řízení metabolismu, lipidů a sacharidů. Adiponektin se však vyrábí, když má tělo velmi málo tuku. To stimuluje svaly používat sacharidy a přeměnit je na energii.

Tento hormon urychluje spalování tuků, potlačuje chuť k jídlu a snižuje riziko diabetu 2. typu.

S rostoucím věkem klesá produkce adiponektinu

Produkce adiponektinu v našem těle se však s přibývajícím věkem snižuje. Výzkum ukázal, že tento hormon je produkován výhradně v hnědé tukové tkáni a jeho množství s věkem klesá. Proto je pochopitelné, proč mnoho lidí v průběhu let přibývá na váze.

Probuď svoje hormony a zhubni s Booty Tone

Formulace v kapslích Booty Tone obsahuje patentovaný extrakt z červeného pomeranče, patentovaný extrakt ze zeleného čaje s kofeinem, extrakt z kajenského pepře (kapsaicin) a vitamín B6. Synergický účinek aktivních složek stimuluje tvorbu hnědé tukové tkáně, která může pomoci ke spalování více kalorií!

Klinické studie ukázaly, že aktivací hnědé tukové tkáně může tělo spálit více než 500 kalorií denně!

Chceš pevný a vyrýsovaný zadeček? Kapsle Booty Tone jsou určeny pro odbourávání tuků v této kritické oblasti! S Booty Tone naše kontrolní skupina ztratila navíc i mnoho cm kolem obvodu pasu!

  • obvod pasu se zmenšil o 7,5 cm
  • obvod hýždí a stehen se snížil až o 6 cm
  • snížení břišního tuku až o 50 % s pomocí konzumace zdravé stravy
Pro nejkrásnější zadeček na pláži! Kapsle Booty Tone nyní v perfektní akci 1 + 1 ZDARMA! Nakup ZDE!
 
SIMPLY Booty Tone

Kapsle, které přeprogramují tukové buňky a zabrání ukládání tukových zásob.

SIMPLY Booty Tone -62%

Běžná cena: 1 224,00 Kč

Vaše cena: 470,00 Kč

× Zavřít
Zpět na blog