Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

Johana: „Zhubla jsem 7 kilo za 1 měsíc!“

Johana vždy pokládala za důležité žít zdravým a aktivním způsobem života. Bohužel, nátlak pracovních povinností a každodenní problémy jí často házely klacky pod nohy. Neměla čas na chvíli odpočinku, a už vůbec ne na fyzickou aktivitu a plánování plnohodnotného stravování – všechny to známe, že?

Hektický život

„Nemám stálou pracovní dobu a často jsem v časovém presu, což mi nedovoluje udržet si pravidelné, systematické stravování," říká. Johana pracuje v gastronomii, v jedné z populárních veganských restaurací v hlavním městě. Přestože hosté restaurace dostávají na talíř skvělá plnohodnotná jídla, Johaně se nedaří držet se svého stravovacího plánu – „Jím rychle a někdy jen dvakrát za den."

Nepravidelné stravování se odráží na sebevědomí a postavě

Nepravidelná strava a konzumace ve spěchu a stresu se začaly projevovat na jejím zdraví a postavě. Celodenní půst si často nahrazovala večer a dopřála si nezdravé prohřešky nebo toho snědla velmi mnoho najednou.

„Mám také slabost pro sladkosti" přiznává. Mladistvý metabolismus se postupně zpomalil a Johana se ve svém těle přestala cítit dobře. „Začala jsem si všímat, že mě je čím dál tím víc, hlavně na břiše a stehnech." Právě proto se rozhodla sáhnout po produktech TummyTox. Věřila, že s jejich pomocí se jí podaří dostat se zpět do formy.

„Bylo to to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat"

Johana se o produktech TummyTox dozvěděla na sociální síti a rozhodla se vyzkoušet několik výrobků. „Našla jsem jejich stránku na Facebooku a viděla jsem, že lidé mají s TummyTox dobré zkušenosti, objednala jsem si v podstatě hned po přečtení složení a účinků." Přírodní složení produktů a jejich výkonnost, a také dobré recenze zákazníků ji přesvědčili, aby se pustila do dobrodružství s TummyTox. Jak jej hodnotí? „Bylo to to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat." říká.

Na začátek si vybrala Night Burner Drink a Flat Tummy tobolky, aby si zlepšila spánek a zrychlila metabolismus. Vyzkoušela také Multivitamínové medvídky, protože cítila, že její organismus potřebuje komplexní podporu.

„Účinky jsem viděla už po 1 týdnu“

„Už po týdnu jsem viděla výsledky" říká Johana a vyjmenovává blahodárné účinky výživových doplňků: „Čím dál tím plošší bříško, pocit lehkosti, necítila jsem se taková hladová a byla jsem méně unavená."

Johana je také velmi spokojena se samotným způsobem užívání produktů. „Používají se extra pohodlně a nápoje navíc skvěle chutnají!

„Každý den před spaním vypiju Night Burner Drink, díky kterému vstanu lehká a bez otoků. Flat Tummy tobolky zlepšují můj metabolismus a skvělí Multivitamínoví medvídci obohacují mou stravu o komplex vitamínů.

Sada Sbohem bříško + láhev ZDARMA

Spaluj tuk 24h denně s denním i nočním nápojem pro spalování tuku a vytvaruj krásné, pevné tělo díky kapslím, které zabraňují nezvladatelnému hladu! Nyní k nákupu TummyTox láhev jako dárek ZDARMA!

Sada Sbohem bříško + láhev ZDARMA -58%

Běžná cena: 2 142,00 Kč

Vaše cena: 909,00 Kč

× Zavřít

Johana: „Za měsíc jsem zhubla 7 kg!"

Po prvních uspokojujících výsledcích se Johana rozhodla na sobě zapracovat ještě více a přidala do své každodenní rutiny Fat Burner Drink, který podporuje její fyzickou aktivitu a stimuluje spalování tuku.

„Za měsíc jsem zhubla až 7 kilo a cítím se super a lehce, což mi dodává pocit sebevědomí. Teď jsem se svou postavou spokojená a každý den vítám s úsměvem, svěřila se nám Johana. Z jejích výsledků jsme ohromeni a oceňujeme motivaci, kterou tak může dodat mnohým dalším.

Trojitý účinek se třemi produkty

Produkty, které Johana otestovala, naši specialisté spojily v jedné extra sadě, díky které můžeš maximalizovat účinky svého snažení.

  • Flat Tummy tobolky tlumí chutě k jídlu, zejména chuť na sladké, díky čemuž mizí problém s ujídáním mezi hlavními jídly a přijímáním prázdných kalorií.
  • Night Burner Drink se postará o klidný a hluboký spánek, díky kterému se tvá játra lépe zregenerují. Kondice jater značně ovlivňuje hubnutí – jsou-li játra ztučnělá, přebytečná kila se hromadí kolem pasu a vnitřních orgánů. Pokud je zregeneruješ a očistíš, bude se ti snadněji zbavovat přebytečného tuku.
  • Fat Burner Drink je silný spalovač tuku, který nakopne tvůj metabolismus a zrychlí spalování kalorií. Díky obsahu L-karnitinu výborně podporuje tělo při fyzické námaze tím, že zvyšuje efektivitu cvičení a přispívá k regeneraci svalů po cvičení.

Víme, že ve víru každodenního života nemáš dost času prakticky na nic, proto jsme do balíčku přidali i módní funkční láhev, která udrží teplotu tekutiny až 8 hodin – svůj oblíbený nápoj si nyní můžeš vzít s sebou všude, kam potřebuješ!

Sada Sbohem bříško + láhev ZDARMA

Spaluj tuk 24h denně s denním i nočním nápojem pro spalování tuku a vytvaruj krásné, pevné tělo díky kapslím, které zabraňují nezvladatelnému hladu! Nyní k nákupu TummyTox láhev jako dárek ZDARMA!

Sada Sbohem bříško + láhev ZDARMA -58%

Běžná cena: 2 142,00 Kč

Vaše cena: 909,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog