Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

Mořský zázrak - ŘASY

Ne každý zná toto tajemství: řasy jsou superzdravé a navíc jsou schopné dělat zázraky s naší postavou

Věděla jsi, že se řasy v tradiční čínské medicíně využívali na snižování krevního tlaku a čištění krve? Kromě toho mají dokázané pozitivní účinky na žaludek a střeva, posilují imunitní systém a chrání ho před virusy a bakteriemi.

Nadšené jsou i světové celebrity!

Holywoodská hvězda jako je např. Gwyneth Paltrow nebo top modelka Gisele Bundchen jsou milovnice řas už mnoho let. Drží se zásady – co je zelené, to je zdravé. A víš co? Mají úplnou pravdu. Řasy mají moc ulevit od mnohých těžkostí s kterými bojuješ.

Řasy jsou drahocenným zdrojem minerálů

Řasy jsou bohatou pokladnicí minerálů a vitamínů, jako je zinek, vitamín A, C, E, B12 a jód. Ty jsou důležité pro hormonální rovnováhu a detoxikaci těla a to zejména v případě, že chceš štíhlou postavu.

Řasy pomáhají hubnout

Obsahují rozpustnou vlákninu, která silně ovlivnuje tělesnou váhu. A co je ještě lepší, jsou téměř uplně bez tuků a napříč tomu plné bílkovin – obsah bílkovin je podobný obsahu bílkovin, které se nacházejí ve vejcích nebo zelenině.

Všemocné řasy zvýrazní tvoji krásu

Hlavní hvězna řas je chlorela. Účinkuje protizánětlivě, chrání tělo zevnitř a zároveň detoxikuje a regeneruje tvoje tělo.

Chlorela

Jde o mikrořasu, která má vysoký obsah chlorofylu. Právě to způsobuje její zázračný účinek na metabolismus.

Hnědé řasy

Jsou bohaté na antioxidanty, bílkoviny, omega-3 mastné kyseliny, vápník a jód. Posilují imunitní systém a podporují vylučování toxinů, těžkých kovů a chemikálií z těla.

Detox kapsle

Přiznejme si to, řasy nejsou zrovna nejchutnější a proto jich nemůžeme využívat v přírodní formě. Proto jsme vyvinuli Detox kapsle s chlorelou a hnědou mořskou řasou. Jejich účinek je stejně silný, jako kdyby si jedla syrové řasy. Dopřej svému tělu zdravou dávku mořského zázraku!

Zpět na blog