Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

Tvoje novoroční předsevzetí: Tohle bude nejlepší rok!

Milá naše Tummy dívko! Nový rok 2020 je už pomalu tady! Si připravená na nové cíle a výzvy?

Letos naplň svůj seznam novoročních předsevzetí jednoduchými cíli, aby si je snadněji dosahovala a neztrácela motivaci. Zkus plnit postupně alespoň jedno každý den a uvidíš, že se budeš hned cítit lépe a motivovanější na splnění dalších! Ale, jak jsme již psali, nesmíš si klást příliš vysoké cíle a plň je jeden po druhém, krůček po krůčku.

Aby sis tím neprocházela sama, máme pro tebe super nápady, jak si to usnadnit a jak se konečně soustředit i na toho, na koho v uspěchaném životě plném povinností tak často zapomínáš – na samu sebe!

1. Začni jíst zdravěji a méně

No, buďme realistky, po všem tom svátečním jídle naše tělo opravdu potřebuje pauzu. Pokud chceme být fit do léta, nyní je ten nejlepší čas začít o tom přemýšlet a něco pro to udělat. nahraď sváteční jídla trošku menšími porcemi: jak jsme řekli, krůček po krůčku, pokaždé si nalož na talíř trošku méně a o chvíli uvidíš a pocítíš ten rozdíl!

2. Buď aktivnější

Ano, víme, že je ještě zima a že to není zrovna nejvhodnější pro běžné aktivity venku, v přírodě ... ale znovu, krůček po krůčku, začni pomalou chůzí 10 - 15 minut nebo doma udělej pár cviků každý den. Tvé tělo ti bude vděčné, a ty se budeš cítit mnohem lépe. Do léta můžeš být připravena na mnohem větší krok a přípravy na bombovou postavičku do plavek;)

3. Dopřej si kvalitní spánek

Spánek je klíčový pro naše zdraví ale i pro postavu. Pokud nespíme dobře, naše tělo mnohem více touží po kalorickém jídle ... a víš, co to znamená ... váha začne ukazovat čím dál tím víc. A to asi nechceš. Proto se vynasnaž spát každý den alespoň 7 - 8 hodin!

4. Buď sebevědomější

Ok, víme, že to nejde změnit jen tak jednoduše. Ale pokud si stanovíš nějaké cíle a konečně začneš na sobě pracovat, uvidíš, co se stane. Každá malá změna v tvém životním stylu ti dá více motivace, dokud nebudeš totálně okouzlena tím, jaký pořádný úspěch si dosáhla!

5. Nestresuj

Stres hraje v našem životě opravdu vážnou roli. Když jsme pod stresem, všechny naše snahy padají jako domečky z karet. Zkus trochu popřemýšlet, jestli opravdu stojí za to nervovat se nepodstatnými věcmi (ať už práce, škola, přítel či kamarádi). Občas je dobré udělat pár změn, aby ses cítila lépe a vždy postav sebe a své zdraví na první místo!

6. Nauč se, jak být šťastná

Toto předsevzetí v podstatě souvisí s předešlým. Nauč se mít ráda sama sebe, rozmysli, které věci tě dělají šťastnou a snaž se to dělat častěji. Samozřejmě věcem, které tě znervózňují a dělají smutnou, se snaž co nejvíce vyhýbat.

7. Vrať se zpět do top formy

Při prvních 6 předsevzetích ti nemůžeme velmi pomoct, musíš to zvládnout sama. Ale při tomto máme pro tebe dokonalou pomoc. Pokud se budeš držet předešlých rad a k tomu si dopřeješ malou TummyTox pomoc, letos bude zaručeně EXTRA!

Do top formy po svátcích ti pomůže vrátit se sada Perfect Transformation, který ti přetransformuje tvou linii a dá ti tu pravou motivaci!

Sada Perfect Transformation bude tvůj nejlepší přítel

Sada obsahuje čaj Skinny Me Tea, který ti pomůže očistit si tělo od všech toxinů, které se nakupily během svátků. Flat Tummy tobolky, které ti pomohou zvládat hlad, protože po svátečních jídlech to budeš určitě potřebovat, plus pomůže ti konečně spalovat tuky které se jen kupí. A na konec tu máme Fat Burner Drink, který ti pomůže mnohem lépe měnit tuky na energii při cvičení i během odpočinku!

Sada Perfect Transformation

Přeměň svou postavu s našimi 3 TOP produkty na hubnutí. Zlepši trávení, zrychli metabolismus, podpoř spalování tuku a zbav se nezvladatelného pocitu hladu! + Motivační deník ZDARMA.

Sada Perfect Transformation -66%

Běžná cena: 1 547,00 Kč

Vaše cena: 529,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog