Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

SOS: První pomoc při svátečním hodování!

Nepanikařte, Tummy dámy! Už vám letíme na pomoc! Neboť víš, jak se říká, nejlepší léčba je prevence. Letos ti proto pomůžeme zabránit tomu, aby si nový rok 2020 nezačala s hrozným pocitem nafouknutého břicha a nadbytečnými kily!

Všichni víme, co nás čeká. Prázdniny, jídlo, vánoční večírky a, řekneme to natvrdo, tak, jak to je: přežírání!
Ale tento rok může být všechno jinak. Tento rok jsme tady, abychom ti to usnadnili a aby si mohla s čistým svědomím jíst a pít všechny dobré věci bez následků!

Mama hotel

Znáš ten pocit, když se po dlouhém čase vrátíš domů, máma vyváří a všechno jídlo je tááááák dobréééé, že by si to nejraději všechno snědla na posezení? Ano, my také ... Proto víme i to, jaký pocit přijde potom, ale hlavně víme, jak tomu zabránit!

 S.O.S sváteční sada

Přesně pro takové situace jsme narvhli Sváteční S.O.S sadu a garantujeme, že ti pomůže:

  • zabránit pocitu nafouklého břicha
  • spalovat tuky a kalorie rychleji
  • udržet si předvánoční váhu
  • udržet nízkou hladinu cukru v krvi
  • očistit tělo od toxinů
  • udržet si fit linii na silvestrovskou párty

Samozřejmě, i tak ti doporučujeme alespoň trochu se hýbat, protože nejsme kouzelní Santovi skřítci… Avšak, nemáme od nich daleko :-)

Když zkombinuješ SOS sadu s trochou pohybu, žádné sušenky, perníčky a koláče ti nebudou moci pokazit tvou celoroční snahu.

Tyto svátky můžeš jíst a pít, aniž by sis zničila svou celoroční snahu a vydřenou postavu!

Připravili jsme ti 3 fenomenální produkty (Skinny Me čaj, Draining Drink a Flat Tummy tobolky), které obsahují pouze přírodní extrakty, které ti pomohou rychleji spalovat tuky, zbaví tě zavodnění organismu a pomohou ti udržet si linii.

Do této sady jsme zabalili VŠE, co potřebuješ pro to, aby si tyto svátky přežila bez trávicích a jiných potíží, aby sis užila dobré jídlo bez výčitek svědomí a aby si na silvestrovské párty zazářila v dokonalých šatech!

Sváteční S.O.S sada

Magický účinek proti svátečnímu hřešení!

Sváteční S.O.S sada -65%

Běžná cena: 2 109,00 Kč

Vaše cena: 739,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog