Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc (8.00–16.00):225 850 048

Blog

"S čaji jsem zhubla 5 kilo!"

Tjaša je mladá studentka a servírka, která se často potýkala se silnými žaludečními křečemi, nadýmáním a nedostatkem energie. Před použitím výrobků TummyTox byla velmi skeptická ... po několika dnech používání ji však překvapily!


"Všechny mé problémy byly ovlivněny nezdravou stravou, rychlým tempem života a stresem," říká Tjaša. "Navíc jsem cítila únavu, úzkost a nadýmání, kterého jsem se nemohla zbavit." Přípravky TummyTox jí doporučila známá a Tjaša byla zpočátku velmi skeptická! Přesto se rozhodla je vyzkoušet.

"Po několika dnech první výsledky!"

"Po několika dnech jsem viděla výsledky! Zmizelo nadýmání a celkově se zlepšilo trávení," říká nadšeně Tjaša. "Taky jsem zhubla 5 kilo během asi 4 měsíců!"


Jak Tjaša používá výrobky TummyTox?

Tjaša si již vytvořila svou každodenní rutinu pití čajů TummyTox, která jí vyhovuje: "Piju čaj Skinny Me Tea v kombinaci s dvojicí čajů Daily Kick Tea & Sleep Tight Tea. Skinny Me Tea vypiju jednou během dne, nemám žádný konkrétní čas." Své super výsledky připisuje také skutečnosti, že čaje pije neslazené.

"Čaje mám vždycky s sebou!"

Podle Tjaši se u ní pitím TummyTox čajů snížil pocit nafouklého břicha, trávení se výrazně zlepšilo a následně také získala více energie. "TummyTox čaje měly velký vliv na můj život, a to je důvod, proč je piju každý den. Protože vím, jak dobře ovlivňují tělo," říká. "Líbí se mi také, že jsou produkty přírodní. Zrovna jsem na dovolené, ale mám je tady s sebou! "

Tjašin balíček oblíbených čajů 

Tjaša používá kombinaci Daily Kick & Sleep Tight Tea a Skinny Me Tea. Čaj Daily Kick je skvělý pro úspěšný začátek dne, protože tě nabije energií, a čaj Sleep Tight tě naopak uklidní, zlepšuje spánek a detoxikuje tělo. Čaj Skinny Me Tea je skvělý pro spalování tuků, protože obsahuje také čaj Pu-erh, který působí jako spalovač tuků. Navíc zrychluje trávení a posiluje funkci střev.

Daily Kick & Sleep Tight Tea

Čajové duo, které probouzí tvůj metabolismus tuků a trávení, pro denní i noční detoxikaci těla. Motivační deník ZDARMA.

Daily Kick & Sleep Tight Tea -60%

Běžná cena: 639,00 Kč

Vaše cena: 255,00 Kč

× Zavřít

 

Zpět na blog