O NÁS

Ahoj, Tummy dívko!

Vítej v rodině ❤️

První pravidlo: Dívky TummyTox mezi sebou nesoutěží. Máme se rády a vážíme si jedna druhé.

TummyTox je značka vytvořená dívkami pro dívky. Chceme, aby se každá cítila dobře ve své kůži a žila harmonický a šťastný život. Pokud se také momentálně trápíš a hledáš změnu, pak jsi na správném místě a ve správné rodině! ❤️

TummyTox je tu proto, aby ti pomohl k novému já: šťastnějšímu a klidnějšímu! Konečně budeš moci dosáhnout své cílové váhy a cítit se dobře ve své kůži! To vše s pomocí našich báječných produktů! Nabízíme 100% přírodní produkty vytvořené právě pro dívky, jako jsi ty!

V TummyToxu věříme, že za touhou po vyšší kvalitě života je třeba jít návratem k přírodě. Naše produkty obsahují vědecky schválené přírodní látky nejvyšší kvality, které vyživují tělo i mysl.

Protože každý člověk je jedinečný, jsme si vědomi, že každý z nás vyžaduje specifická řešení. Proto produkty TummyTox nabízejí každému kompletní podporu – od vysoce kvalitních produktů na hubnutí přes produkty pro zdraví a detoxikaci až po naši vlastní kosmetickou řadu, abys mohla žít dlouhý, zdravý, aktivní a šťastný život.

TummyTox má více než 80 000 spokojených zákazníků po celé České republice a více než 650 000 zákazníků po celém světě! Dívky z Česka, které si TummyTox oblíbily, šílí zejména po našem odvodňovacím nápoji, čajích na hubnutí a produktech pro hormonální rovnováhu.

Naše nádherné #TummyGirls se nyní cítí ve svém těle skvěle, a proto se rozhodly podělit se o své úžasné úspěchy se všemi ostatními, aby jim pomohly na jejich cestě za osobním zlepšením. Přečti si o tom vše zde!

xoxo, tým TummyTox

 

KONTAKT:

Sensilab d.o.o.,
Verovškova 55a,
1000 Ljubljana

IČ: 2113732000, DIČ: CZ684387693

Telefonní číslo: +420 (2) 2585 0048