Mimo zóny v karanténě, odesíláme naše zásilky jako obvykle. Doručení do 2–4 pracovních dnů.

Bezplatná pomoc: 225 850 048

TummyTox dívky z celého světa se rady pochlubí svými výsledky. Ne proto, aby druhé záviděli, ale protože chtějí inspirovat ostatní dívky k tomu, aby se vydali na svou vlastní cestu za cílem!

přidej se k nám také
Natálie, Slovensko

„Zatím jsem zhubla 4 kila. Vím, že to bude ještě lepší, mnohem lepší!”

... Více

Více o přípravku
Michaela, Česká Republika

„Produkt jsem si zamilovala a objednávám ho už rok. Nedokážu si představit že bych bez drinku vyběhla.”

... Více

Více o přípravku
Veronika, Slovensko

„Detox Caps jsou něco neskutečné. Mívám 13 let nepravidelnou menstruaci. Tak jsem v říjnu začala užívat tyto pilulky a od tehdy nechápu, co se stalo, ale menstruaci mám přesnou jako hodinky. Je to hotový zázrak. Jsem neskutečně šťastná, protože jsem už z toho byla zoufalá. Velmi za to děkuji.”

... Více

Více o přípravku
Benedicte, Norsko

„Tummyccino užívám již 3 týdny a mohu upřímně říci, že touha po cukru úplně zmizela! Rozdíl je úžasný! Dodám také, že jsem si hned všimla, že jsem byla rychleji sytá během jídla a to je jistě díky Tummyccinu, které piju každé ráno.”

... Více

Více o přípravku
Kerstin, Německo

„Od té doby co mi kamarádka doporučila tyto produkty se cítím mnohem lépe. Mám více motivace než kdy jindy a jsem více soustředěná. Už po 3 dnech užívání se cítím skvěle a pocit ze sebe samé se změnil k lepšímu!”

... Více

Více o přípravku
Zuzana, Česko

„Díky Draining drinku jsem se cítila už po 3 dnech mnohem lépe. Nadýmání zmizelo, cítila jsem se lehčí a i bříško mi splasklo. To vše díky vyloučení zadržované vody z těla. S produktem budu pokračovat i nadále.”

... Více

Více o přípravku
Maja, Chorvatsko

„Bohužel můj životní styl přivedl až na 125 kilo, ale konečně jsem vzala věci do svých rukou a skoncovala jsem s tím. S produkty od TummyTox se mi podařilo zhubnout 54 kilo. Dosáhla jsem zdravých 71 kg za něco málo více než rok!”

... Více

Více o přípravku
Karina, Německo

„Konečně se cítím dobře a může se více soustředit na práci bez pocitu nadýmání nebo viny. Moji přátelé si začali brzy všímat že jsem v kondici. Cítím se teď mnohem lépe.”

... Více

Více o přípravku
Kateřina, Česko

„Začala jsem se cítit víc sebevědomě,oblékla jsem v pohodě věci do kterých jsem se už neoblékla.”

... Více

Více o přípravku
Sabina, Německo

„Moje tělo se zdá zdravější a vypadá dobře! Mám zpátky svoje sebevědomí. Chci aby se každý žena cítila tak dobře ve svém těle jako se cítím já teď!”

... Více

Více o přípravku
Carolina, Portugalsko

„Děkuji vám, jsem velmi šťastná protože jsem se mohla konečně zbavit centimetrů a nadbytečných kil.”

... Více

Více o přípravku
Sanela, Chorvatsko

„S pravidelným užíváním TummyTox produktů je trénink mnohem jednodušší. Chtěla jsem rychlé výsledky a tady je mám! Moje břicho je ploché i po 2 těhotenství.”

... Více

Více o přípravku
Margarita, Slovensko

„Moje pleť září. Problémy s pletí začali ustupovat a i když to ještě není perfektní, je to mnohem lepší. Mám odjakživa dlouhé vlasy a mám je až po kolena, tak změna není až tolik viditelná, ale můžu říct že min. o 5 cm mi narostly a také jsem si všimla nových vlásků okolo čela, které tam předtím nebyly.”

... Více

Více o přípravku
Kathrin, Německo

„Po asi 3 dnech užívání TummyTox produktů jsem pocítila první změny. Daily Kick Tea mi udržuje energii a nemám potřebu tolik jíst. Také číslo na váze bylo potěšující.”

... Více

Více o přípravku
Daniela, Slovensko

„Cítím se opravdu dobře. Mám lepší trávení, během tréninku se více potím a jsem méně hladová. Celkově se cítím lépe, lehčí a zdravější.”

... Více

Více o přípravku
Teresa, Portugalsko

„Pocítila a viděla jsem změny už po 1 týdnu! Neměla jsem takový hlad, měla více energie a byla jsem super motivovaná na cestě do posilovny. Zhubla jsem 4 kg za 4 týdny! Skvělý pocit.”

... Více

Více o přípravku
Ines, Slovensko

„Od doby co jsem objevila produkty TummyTox mám neuvěřitelnou chuť do cvičení, které se pozitivně odrazilo na mojí figuře. Jsem velmi spokojená.”

... Více

Více o přípravku
Nataša, Chorvatsko

„Moje oblíbené je Tummyccino. Miluji kávu a tahle káva je výjimečná tím, že potlačuje hlad a skvěle chutná. Úžasný produkt!”

... Více

Více o přípravku
Violeta, Rumunsko

„Po několika dnech jsem si všimla potlačené chuti k jídlu, zlepšilo se mi trávení a lépe se mi spalo. Neměla jsem takové chutě a nejedla jsem tolik jako předtím. Za 6 měsíců se mi podařilo zhubnout 10 kg.”

... Více

Více o přípravku
Angela z Portugalska s radostí doporučuje produkty TummyTox!

Za sebe můžu říct, že se cítím energická, mnohem více sebevědomá a poprvé od doby co jsem se stala matkou jsem si koupila šaty ve kterých se cítím skvěle.#tummytox #happy #healthy #confidentmom

... Více

Více o přípravku
Michaela z ČR si užívala svůj detox s TummyTox čaji a Draining Drinkem

Sláva nazdar výletu. &#128512 &#128588 Dneska půjdu spát brzo &#128521 Tenhle čaj na dobrou noc od @tummytox.cz vždycky dokonale zklidní mou mysl díky meduňce! Dlouho jsem svému tělu nedopřála přírodní detox. Otestovala jsem sadu Perfect daily detox, která obsahuje mimo jiné čaj Daily Kick Tea, s nímž jsem začínala každý nový den. &#128522 Zelený čaj mi opravdu dodal onen zmiňovaný “kopanec” v podobě přívalu energie.&#129303 V průběhu dopoledne jsem si namíchala nápoj Draining drink, který podporuje lymfatický systém a funkci přirozeného vylučování vody z těla. &#128167 Po celu dobu detoxu jsem vůbec nebyla nafouknutá, zlepšilo se mi zažívání a opravdu jsem se cítila více odpočatá. O rychlém usínání ani nemluvě. &#128564 Čaje i drink navíc opravdu dobře chutnají. &#128285 &#128588 #nedele #caj #detox #rubrika #ocista

... Více

Více o přípravku
Martina z Chorvatska je spokojenou uživatelkou TummyTox přípravků

Hello darlings &#128226 Musím říci, že jsem s těmito výrobky velmi spokojená. V současné době používám produkty TummyTox – Skinny Me Tea a Slimming Smell Gel. &#128525 Pomáhají mi regulovat moji tělesnou hmotnost a celulitidu. Kromě toho vás produkty motivují a dodávají více vůle civičit! &#128521 Vyzkoušejte také a podělte se s ostatními se svými zkušenostmi! #detox #branding #brand #brandmarketing #nails #nature #sportygirl #sport #sportdress #outfit #sportoutfit #croatia #croatiangirl #new # #sale #tummytox #tea #girlsquad #slimming #slim #blackhair #style #fashion #deluxe # #bra #sportbra

... Více

Více o přípravku
Maja z Chorvatska zbožňuje čaj Skinny Me

Nejlepší pomocník k získání letní postavy!

... Více

Více o přípravku
Radka si zamilovala Tummy sadu čajů

„3 týdny pití čajů tummytox mám již za sebou a musím Vám říci že jsou opravdu super! Doporučuji na nastartování metabolismu a se správnou stravou půjdou určitě i nějaké ty kila dolů.”

... Více

Více o přípravku
Krásna Katarína se udržuje ve formě díky multivitamínovým medvídkům

„Slyšeli jste už o produktech #TummyTox? Já už je beru 10 dní a cítím se skvěle. Přes den piji #drainingdrink, který je úžasný na celulitidu, otoky a nafouknuté bříško. Navíc má skvělou chuť a super odvodňuje organismus. Před spaním si dám #nightburner, který pomáhá spalování tuků a dokonce se mi po něm i lépe spí. A jako poslední jsou tu úžasné #multivitaminsgummies, které jsou plné vitamínů a minerálů a tak přispívají k lepšímu imunitnímu systému, hezčí pokožce, nehtů a vlasů.”

... Více

Více o přípravku
Michaelina denní rutina

Ráno #dailykicktea s kterým správne nastartujete svůj den, během dne #skinnymetea který má velmi pozitivní účinky na spalování a zrychlení metabolismu a na noc #sleeptighttea s kterým svůj organismus během spánku zregenerujete a detoxikujete

... Více

Více o přípravku
Tímea nedá dopustit na Skinny Me tea

#skinnymetea od @tummytox je čaj který pomáhá při spalování tuku a dobíjí tělo energií. Odstraňuje z těla toxiny a skvěle chutná.

... Více

Více o přípravku
Makeup artistka Niky Rich také ráda pije duo čajů na den a noc

nejprodávanější čaje na hubnutí a detox ! @tummytox_ceskarepublika #tummytox #tea #smile #inked #girl #fashion #summer #summertime #czechgirl #love #tummy #detox

... Více

Více o přípravku
Více

Co musíš udělat??

Pošli nám fotky PŘED a PO na info@tummytox.cz a podel se s námi o svůj příbeh o úspěchu! Řekni nám víc o svých cílech a o tom jak ti TummyTox pomohl.

Pravidla

  • produkty TummyTox musí být viditelné alespoň na 1 fotce.
  • Nezapomeň na detaily: čísla (kila i centimetry, kterách se ti podařilo zbavit).
  • Když nám pošleš video, dostaneš další 1 produkt ZDARMA!

* Důležité upozornění: Zaslaním fotografií a recenze souhlasíš s jejich zveřejněním na webových stránkach značky TummyTox.

Hodně štěstí!

Team TummyTox