Naše dívky milují TummyTox!

TummyTox má po celém světě více než 700 000 spokojených zákaznic! Naše dívky se cítí skvěle ve svém těle a rádi se s námi dělí o své úspěchy, aby pomohly ostatní motivovat a dosáhnout fantastických výsledků!

Hagiar, Francie

Ověřeno

Jsem opravdu nadšená! Všimla jsem si, že moje pleť je zářivá a hlubkouvě vyčištěná. Hodnocení: 10/10!

...Přečtěte si více

Licia, Itálie

Ověřeno

Měla jsem šanci vyzkoušet fantastickou K-WOW - zamilovala jsem se do ní. Díky složení kaolínové hlíny a 100% přírodního hektoritu se moje pokožka stala velmi hladkou a zářivou za pouhých 15 minut!

...Přečtěte si více

Ilaria, Itálie

Ověřeno

Dokonce i na dovolené se snažím strávit alespoň 10 minut denně o péči o pokožku. Už asi měsíc používám 1-3x týdně pleťovou masku K-WOW s kaolínovým jílem a hektoritem. Opravdu se mi líbí její účinek, zanechává pleť jemnou a hedvábnou a hluboce ji čistí, je ideální i pro lidi s velmi jemnou pokožkou, stejně jako já.

...Přečtěte si více

Giada, Itálie

Ověřeno

Šíleně jsem se do této masky zamilovala! Je vyrobená ze 100% přírodního kaolinového jílu a hektoritu. Nemohla jsem si přát nic lepšího než detoxikovanou, čistou, tonizovanou a vyživenou pokožku! Citlivou pokožku!

...Přečtěte si více

Barbora, Slovensko

Ověřeno

Přiznejte se mi ženy, která z vás miluje masky na pleť stejně jako já? Byla bych schopná si dát masku každé ráno i večer. Chci zkusit každou jednu! Proto mám teď doma K-WOW masku od TummyTox!

...Přečtěte si více

Lola, Francie

Ověřeno

Dnes to byl prostě chill! Testovala jsem nejen masku od TummyTox, ale i jiné jejich produkty na vlasy a pleť. Buď krásná!

...Přečtěte si více

Alina, Německo

Ověřeno

Objevila jsem pro sebe skvělou pleťovou masku s kaolinem a hektoritem. Díky tomu je moje pokožka velmi pružná a hladká, zmírňuje oteklost, detoxikuje, napíná a osvěžuje pokožku.

...Přečtěte si více

Katarina, Slovensko

Ověřeno

Určitě vám ji doporučuji, testuji ji už přes měsíc a jsem s ní velmi spokojená.

...Přečtěte si více