TUMMYTOX blogs.

Tereza: „Přála bych každé dívce cítit se jako já teď.”

Tereza je mladá 23letá zástupkyně manažera. Práce plná stresu, výkyvů nálad a celkové nedodržování jakýkoliv zdravých návyků ji dovedla k tomu, že sebe a své tělo začala nemít ráda.... naštěstí se to rozhodla změnit!

image

„Před tím, než jsem začala se svou proměnou jsem vnímala své tělo jako ohavné! Velká prsa, velký zadek, velké boky a hubené nohy. Celkově si říkalo o změnu. A já byla odhodlaná si za tou změnou jít!”

Největší problém u ní byly mejdany a velký přísun alkoholu: „Moje výmluva vždy byla: však to vytančím na parketě a zítra nebudu nic jíst.... No prostě všechno špatně!”

„Kousla jsem se a řekla si, že to chce změnu!”


Tereza si prošla obdobím, kdy se sama sobě nelíbila a měla pocit, že se nelíbí ani svému partnerovi. Chybělo jí sebevědomí, cítila se psychicky špatně, byla protivná a všechno se to odráželo na jejím pracovním i osobním životě. „Mohla jsem si za vše ale sama. Nezdravý životní styl, večírky, alkohol každý večer....” Rozhodla se tedy, že chce být zdravá a štíhlá! „Jakmile jsem si jednou stoupla před zrcadlo ve spodním prádle, řekla jsem si jedno VELKÉ DOST.”

TummyToxu nevěřila, ale přece ho jen vyzokušela


„Dívka bez sebevědomí není dívka. Celkově to u holky nevypadá dobře, nebyla jsem to já. Pak jsem ale našla tuhle značku. Běhala mi všude na sociálních sitích a začaly ji propagovat i dívky, které jsem sledovala. Řekla jsem si proč ne. Nemám co ztratit. Už jsem do hubnutí investovala dost peněz a těch pár kaček mi teď nevadí. Nevěřila jsem tomu, ale chtěla jsem to zkusit...”

„Když jsem zabrouzdala na stránky a četla jsem si složení, byla jsem nadšená. Vše bylo přírodní, žádná chemie. Super recenze na stránkách, holky byly spokojené.”

Tereza vyzkoušela naše oblíbené čajové duo a byla nadšená

„Ráno místo kávy jsem pila Daily Kick Tea. Vyměnila jsem kafe za čaj a můžu říct, že větší spokojenost jsem nezažila. Po celý den jsem měla spoustu energie, cítila jsem se skvěle. Na večer jsem zase pila Sleep Tight Tea, protože pomáhá čistit a regenerovat tělo a spalovat kalorie zatímco spíme. Díky přírodnímu složení jsem spala jako dudek. A můžu říct, že jsem vstávala krásně odpočatá a plná dobré nalady.”

První účinky se dostavily rychle


„Po týdnu držení „nepřísné” diety jsem měla ubýtek váhy 2 kila! Váha šla rapidně dolů. Vzhledem k tomu, že jsem před tím držela dietu i měsíc a váha se nehla ani o gram dolů, bylo tohle překvapení. Motivovalo mě to abych v tom pokračovala a chtěla víc.... A taky jsem chtěla stále jiné produkty zkoušet. Vyzkoušela jsem jich spoustu a vždy jsem byla spokojená a ráda se k nim vracím.”

Tereza je ze své proměny na vrcholu světa!


„Cítím se lehká, zdravá a hlavně mám spoustu energie. Okolí si toho začalo hodně všímat a ptali se mě, jak jsem to dokázala. Všem jsem TummyTox doporučovala. Vypadám svěže, zdravě a štíhle. Konečně jsem to já. Já stará Tereza, která má sebevědomí na rozdávání. Konečně jsem se přestala vyhýbat pohledu do zrcadla a nemůžu se na sebe vynadívat!”


„Přála bych každé dívce cítit se jako já teď. Jsem konečně sama se sebou spokojená. Nenutím se ani do cvičení ani do hubnuti. Žádné drastické diety, žádné nucení kvůli kterému jsem byla protivná. Jde to samo. Dopřeji si na co mám chuť, cvičím a stále užívám TummyTox produkty, protože jsou skvělé.”

Produkty pro vás