TUMMYTOX blogs.

Eduarda zhubla ze 105* kg na 74* kg za 6 měsíců

Eduarda je jednou z našich okouzlujících zákaznic z Portugalska. Povoláním je lékařka, ale život ji zavál od toho nejlepšího k tomu nejhoršímu. Naštěstí je to příběh se šťastným koncem. 

Přečtěte si více

Sodany: „Jsem sebevědomější a dokážu si představit sama sebe ve svých vysněných svatebních šatech, aniž bych se musela stydět!“

Sodany je Francouzka a žena v domácnosti. Ráda tráví volný čas se svými dětmi, čte knihy a sleduje televizní seriály. Přečti si příběh její cesty níže!

Přečtěte si více

Stanislava : „První změny jsem začala pociťovat po několika dnech.“

Stanislava pochází ze Slovenska. Pracuje jako masérka v ústavu sociální péče, kde se stará o integrované děti. Díky TummyToxu se jí podařilo zhubnout a nyní se cítí mnohem lépe.

Přečtěte si více

Daniela: „Po prvním* týdnu jsem se cítila lépe“

Daniela pracuje v kanceláři. Ve volném čase ráda čte, vaří a sportuje. Přečti si více o její cestě za hubnutím.

Přečtěte si více

Vladimíra zhubla 15 kg a z velikosti L* se dostala na velikost S*

Časté uzobávání sladkostí a svačení během lockdownu a nedostatečný trénink zničily Vladimířiny pokusy zhubnout a způsobily, že se cítila nešťastná a neatraktivní. K dnešnímu dni zhubla 15 kg!

Přečtěte si více

Veronica: „Příspěvky na Instagramu mě přesvědčily, abych vyzkoušela produkty TummyTox!“

Ve volném čase Veronika ráda chodí na procházky, fotí a chodí ven s přáteli. Během těhotenství přibrala 20 kilogramů. Proto se rozhodla vzít věci do vlastních rukou a vyzkoušela produkty TummyTox.

Přečtěte si více