Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc (8.00–16.00):225 850 048

Blog

Hormon hubnutí? Ano, opravdu existuje.

Hormony se podílejí na fungování všech orgánů v mnoha procesech v těle. Hormony mohou být zodpovědné za bolestivou menstruaci nebo problémy s akné, ale možná může být překvapením, že existují hormony, které pomáhají zhubnout? 

Můžeme zhubnout, když vyvážíme svoje hormony?

Vědci chtěli odpovědět na tuto otázku, protože věděli, že hormony jsou ty, které rozhodují, zda potraviny, které jíme, jsou uloženy jako tuk v našem těle. A co objevili? Pokud podpoříme rozvoj a působení určitých hormonů, může být tělo povzbuzoveno ke vyšší spotřebě kalorií.

Adiponektin: hormon hubnutí

Adiponektin je hormon, který podporuje produkci hnědé tukové tkáně v těle a podílí se na řízení metabolismu, lipidů a sacharidů. Adiponektin se však vyrábí, když má tělo velmi málo tuku. To stimuluje svaly používat sacharidy a přeměnit je na energii.

Tento hormon urychluje spalování tuků, potlačuje chuť k jídlu a snižuje riziko diabetu 2. typu.

S rostoucím věkem klesá produkce adiponektinu

Produkce adiponektinu v našem těle se však s přibývajícím věkem snižuje. Výzkum ukázal, že tento hormon je produkován výhradně v hnědé tukové tkáni a jeho množství s věkem klesá. Proto je pochopitelné, proč mnoho lidí v průběhu let přibývá na váze.

Booty Tone

Kapsle, které pomáhají přeprogramovat tukové buňky a zabraňují rychlému ukládaní tuků. Motivační deník ZDARMA.

Booty Tone -30%

Běžná cena: 645,00 Kč

Vaše cena: 449,00 Kč

× Zavřít

Jak probudit hormony a podpořit hubnutí? S Booty Tone!

Formulace v kapslích Booty Tone obsahuje patentovaný extrakt z červeného pomeranče, patentovaný extrakt ze zeleného čaje s kofeinem, extrakt z kajenského pepře (kapsaicin) a vitamín B6. Synergický účinek aktivních složek stimuluje tvorbu hnědé tukové tkáně, která může pomoci ke spalování více kalorií!

Klinické studie ukázaly, že aktivací hnědé tukové tkáně může tělo spálit více než 500 kalorií denně!

Jak na pevný a vyrýsovaný zadeček? Kapsle Booty Tone jsou určeny pro odbourávání tuků v této kritické oblasti! S Booty Tone naše kontrolní skupina zhubla navíc i mnoho cm kolem obvodu pasu!

  • obvod pasu se zmenšil o 7,5 cm *
  • obvod hýždí a stehen se snížil až o 6 cm *
  • snížení břišního tuku až o 50 % * spolu s pomocí konzumace zdravé stravy
Pro nejkrásnější zadeček a postavu na pláž tady máme báječnou sadu! 60denní kompletní proměna, kde jsou všechny naše nej produkty na hubnutí a tvarování postavy! Nyní je za super výhodnou cenu!
 

60denní kompletní proměna

4 nejsilnější produkty pro efektivní tvarování tvého zadečku a celé postavy v 1 výjimečné sadě pro perfektní proměnu! Nyní s nákupem Motivační deník ZDARMA.

60denní kompletní proměna -67%

Běžná cena: 3 869,00 Kč

Vaše cena: 1 290,00 Kč

× Zavřít

*[Výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit. Pro hubnutí je důležité jíst rozmanitou stravu a vést zdravý životní styl.]

Zpět na blog