TUMMYTOX blogs.

Jsou ti těsné džíny? Probiotika mohou pomoci!

Věděla jsi, že probiotika mohou také pomoci formovat tvou postavu? Kromě toho, že udržují tvé bříško a tělo zdravé, jsou také skvělým pomocníkem při hubnutí, zejména když se chceš znovu vejít do svých oblíbených džínů.

Get back into your jeans with probiotics

To proto, že mezi zdravím střev a zdravou hmotností existuje důležítá souvislost. Pokud tě zajímá, jak zhubnout přirozeným a vyváženým způsobem, čti dál!

Takto ti probiotika mohou pomoci zbavit se břišního tuku

Tvoje střeva jsou domovem bilionů mikrobů, a i když to nezní příliš hezky, přesně takhle to má být. Má to jen jeden háček. Tyto mikroby musí být pro tvé celkové zdraví v přesné rovnováze, což zahrnuje i kontrolu hmotnosti.

Vysvětlíme ti to.

Jako v každém dobrém dramatu, i tady máme klaďasy a záporáky. A co se stane, když vyhrají ti špatní? Protože naši záporáci jsou v tomto případě špatné střevní bakterie, dochází k nerovnováze ve střevech, která vede ke špatnému trávení a přibírání na váze.

Dobře a špatné střevní bakterie totiž ovlivňují vše ve tvém těle, od imunitního systému až po trávení potravy. Pokud se ti nedaří zbavit se tuku v dolní části bříška, může to být proto, že tvé střeva ovládly špatné střevní bakterie.

Pravděpodobně se teď ptáš: „Jak získám zpět dobré bakterie?“

Tady přichází na řadu probiotika. Probiotika jsou jen jiným výrazem pro dobré střevní bakterie a bylo prokázáno, že navracejí rovnováhu do střev a přímo napomáhají hubnutí.

Jak na to? 

  1. Probiotika brání vstřebávání tuků z potravy ve střevech. To znamená, že tělo tento tuk (a jeho kalorie!) místo toho vyloučí. 
  2. Brání hromadění tuku tím, že zvyšují hladinu proteinů regulujících tuk, které přímo souvisejí se snížením ukládání tuku.
  3. Zlepšují spalování tuků a urychlují hubnutí tím, že zlepšují metabolismus (jak dobře tvé tělo přeměňuje potravu na energii).
  4. Brání chutím na jídlo tak, že pomáhají uvolňovat hormony, které potlačují chuť k jídlu. 

Jediné probiotikum, které zeštíhlí tvoje bříško 

Existuje však spousta probiotických produktů... Jak si vybrat ten, který ti rozhodně pomůže zbavit se břišního tuku?

Při hledání by ses měla zaměřit na probiotické kmeny. Stejně jako výběr správného odstínu rtěnky, i výběr správného probiotického kmene může mít zásadní vliv na to, jak vypadáš a jak se cítíš.

Vědci naštěstí usilovně zkoumají různé kmeny a jejich přínosy. Dokázali tak, že bakteriální kmen s názvem Lactobacillus plantarum dokáže pro formování postavy udělat zázraky.

Konkrétně se zaměřuje na tvrdohlavý břišní tuk, kvůli kterému nemůžeš zapnout džíny. Představ si, že zhubneš 4* cm v pase pouze zařazením tohoto probiotika do svého jídelníčku. Ne, ne... Představ si, že si v těch džínách už zase pohodlně sedneš! 

Toto probiotikum může působit samostatně, ale aby opravdu zazářilo, potřebuje kvalitní potravu.

Takovou dobrou potravou jsou prebiotika. Jedná se o speciální druh vlákniny, kterou dobré bakterie potřebují k růstu a přemožení špatných bakterií.

Další věcí, na kterou je potřeba se při výběru správných probiotik zaměřit, je jejich kvalita a stabilita.

Probiotika jsou velmi choulostivá a cesta do střev pro ně není bezpečná, pokud nejsou dostatečně silná. Zkontroluj proto, jestli probiotický produkt obsahuje název kmene s čísly a písmeny, protože to znamená, že má specifické vlastnosti. 

Například probiotický kmen Lactobacillus plantarum IMC 510® zaručeně přežije cestu trávicím systémem až do střev, kde může plně podpořit hubnutí.

Pravděpodobně už umíráš touhou zjistit, kde tento kmen najdeš, ale neboj, už ti ho nebudeme tajit...

Vejdi se znovu do džínů – s Flatten That Tummy 

S pomocí hubnoucího probiotického kmene Lactobacillus plantarum IMC 510®, Flatten That Tummy  může vytvarovat tvé tělo a spálit nepříjemný břišní tuk, který způsobuje, že jsou tvoje džíny těsné a nepohodlné.

Abychom zvýšili jeho probiotické vlastnosti, obsahuje jeho složení taky inulin. Jedná se o složku s vysokým obsahem vlákniny, která maximalizuje hubnoucí schopnost dobrých střevních bakterií. 

A protože naprosto chápeme tvou touhu znovu zapnout své oblíbené džíny, přidali jsme extrakt ze zeleného čaje pro maximalizaci spalování tuků. Tímto způsobem budou tvá střeva i zbytek tvého těla pracovat ve prospěch tvého štíhlého pasu. 

Pravdou je, že Flatten That Tummy je skutečná superstar, kterou už zbožňují tisíce krásných Tummy girls. Proč? Protože se díky němu cítí skvěle, zatímco nosí své oblíbené kousky!

Vyzkoušej Flatten That Tummy za speciální cenu a připoj se ke komunitě sebevědomých žen!

*Odmítnutí odpovědnosti: Účinky produktu se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. 

Produkty pro vás