Kromě regionů v karanténě, zpracováváme a odesíláme všechny objednávky jako obvykle bez omezení. Doručení do 2-4 pracovních dní.

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

5 věcí, které jsi nevěděla o Matche

Získala si srdce mnoha TummyTox dívek, Matcha je ideální pro péči o tvoje tělo a celkové pohodlí! Zde je 5 věcí, které jsi nevěděla o Matche.

 

1) 100% Matcha z Japonska!

Matcha je zelený čaj, tradičně používaný pro ceremoniály v Japonsku. Tam se také vyrábí jeden z nejkvalitnějších typů matche, který můžeme nyní nabídnout i my Tobě.

2) Skutečná fontána juvenance

Víš, že matcha obsahuje 5krát více antioxidantů než běžný zelený čaj? Antioxidanty v Matcha se nazývají katechiny a pomáhají zpomalit stárnutí a zabraňují poškození buněk.

3) Dobrá pro náladu!

Další přínosnou složkou Matchy je theanin, který je silným stimulátorem nálady. Proto Matcha zvyšuje koncentraci a duševní bdělost a poskytuje pocit pohody.

4) Detoxikační nápoj par excellence!

Díky veškerému chlorofylu, který obsahuje, je Matcha dokonalým detoxikačním nápojem! Pomáhá očišťovat tělo a odstraňovat z něj toxiny.

5) Spalování tuků: omez svoje touhy s Matchou

Podle studií v American Journal of Clinical Nutrition, Matcha pomáhá spalovat o 40 % více kalorií a tuku během fyzické aktivity.

Matcha Tea

Vysoce kvalitní Matcha čaj, se kterým si můžeš připravit nejlepší matcha latté se zázračnými účinky pro zdraví, krásu a pocit pohody.

Matcha Tea -55%

Běžná cena: 667,00 Kč

Vaše cena: 303,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog