Bikini trendy pro léto 2020

Pravděpodobně jsi si ještě letos nekoupila nové bikini, možná si ani nejsi jistá, zda pujdeš v létě na dovolenou....

To však není důvod, proč tento rok nosit oškubané a odpudivé plavky! Abychom tě udrželi informované, připravili jsme pro tebe pět nejlepších trendů pro léto 2020 + tipy, jak v nich budeš vypadat jako skutečná sexbomba!

Možná už víš, že nakupování snižuje stres, a i když letos možná k moři nepojedeš, můžeš je vždy nosit na koupaliště nebo na opalovačku na dvoře!

1. Zvířecí vzor

Stará šik klasika. Tento vzor snad nikdy z módy nevyjde! :-)

2. Buď hvězda, co září!

Světlé neonové barvy jsou letos opět populární! Buď si jistá, že pokud si letos vybereš neonové plavky, každý si tě na pláži určitě všimne!

3. Kontrast

Černobílý kontrast je letos skutečným hitem! To je určitě ta správná volba pro všechny milovníky různých barevných kombinací.

4. Dramaticky vykrojené 

Čím více jsou vykrojené, tím lépe! Je konec s nudnými plavkami, letos frčí bláznivé plavky!

5. Dovolenáááááá

Barevné plavky jsou letos v létě úplně IN! Ukaž všem, že tvá dovolená, prázdniny, ochutnávka tropického ovoce a chůze palmovou alejí již začaly ... skutečná dovolená!

Letos můžeš jít na pláž se sebevědomím a jistotou (nebo klidně jen při chůzi v plavkách kolem dvora) a nestydatě předvést svou krásu. Abychom ti to usnadnili, připravili jsme několik tipů, díky nimž budeš letos ve svých nových trendy bikinách zářit!

Vztyčená chůze!

Neskrývej se, nehrb se... narovnej záda! Sebevědomě kráčej na pláž a hrdě předveď svou postavu v krásných plavkách. Pokud chodíš ve vzpřímené poloze, tvá chůze bude vypadat ještě elegantněji - břicho bude menší a prsa větší.

Pro menší bříško pij hodně vody

Ano, pro méně nadýmání musíš více pít! A ne bublinkové nápoje, pivo a sladké koktejly. Toto léto si udělej čas na lehký detox s čajem a uvidíš, jak se budeš cítit skvěle.

Neboj se barev

Černá je opravdu královna, když chceme vypadat štíhle, ale někdy to může být také velmi nudné! Vyber si letos push-up plavky! Tropické vzory a potisky jsou zábavné a rozptylují oči od částí těla, které chceš skrýt.

Plavky s barevnými bloky také vytvoří optickou iluzi a odstraní pár centimetrů z pasu - zcela bez námahy! Můžeš si také vybrat plavky s vodorovnými pruhy, které vizuálně tvé tělo prodlouží.

Perfektní letní sada - Perfect Transformation

Sada Perfect Transformation ti pomůže jít na pláž s ještě větší jistotou!

Obsahuje náš nejprodávanější čaj Skinny Me Tea, který ti poskytne lehký letní detox a odstraní přebytečnou vodu, a tím udrží tvé bříško ploché (můžeš ho také pít jako ledový čaj), kapsle Flat Tummy Caps, které ti pomohou snížit tvou touhu po jídle a nápoj Fat Burner, který spálí tuk a pár kilo navíc, než se vydáš na pláž.

Produkty pro vás

-66%
Speciální cena 529,00 Kč Běžná cena 1 577,00 Kč
Zobrazit produkt