Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc (8.00–16.00):225 850 048

Blog

Čaj, který tě připraví na bikiny!

Hubnutí čajem? Takový vtip! Nebo ...?

Milé Tummy dívky, může to znít bláznivě, ale ano, je to možné! Už jste někdy slyšeli o čaji Pu-erh a jeho účincích na spalování tuků?

Čaj Pu-erh, a tomu nebudeš věřit, funguje podobně jako spalovač tuků a je tím známý po celém světě . A to není všechno!

Pu-erh, zázračný čaj

Je to slavný čínský čaj, který se nejčastěji pije po jídle. Čaj Pu-erh obsahuje antioxidanty, které zabraňují volným radikálům ničit tvoje tělo. Pomáhá je vylučovat, aby zabránil nemocem a nejen to, také pomáhá udržovat zdraví pokožky, aby byla vždy mladistvá a zářivá.

Čínská tradiční medicína říká, že tento čaj se stará o rovnováhu našeho těla, nemá ani jinovou ani jangovou energii, ale je zcela neutrální. Pijeme-li tento čaj, můžeme najít naši rovnováhu, a ta se projeví ve zvýšené energii, pozitivní náladě a cítíme se velmi dobře.

1 šálek denně pro spalování tuku

Další skvělou vlastností čaje Pu-erh je to, že pomáhá vylučovat toxiny z těla, které zabraňují hubnutí. Pu-erh lze pít pokaždé, když si přeješ očistit tělo, pomůže ti zlepšit trávení a snadno strávit těžká jídla.

Jednou z nejdůležitějších vlastností čaje Pu-erh je jeho pomoc při trávení a metabolismu. Má schopnost zastavit syntézu mastných kyselin. Pokud vypiješ šálek čaje po obědě, okamžitě ti to pomůže rozpustit přebytečný tuk!

A protože Pu-erh je mezi čaji skutečná hvězda, je i v našem čaji Skinny Me Tea!

Ostatní super přísady v Skinny Me Tea

Procesy metabolismu jsou nejvíce ovlivněny kořenem lopuchu a plodem fenyklu. Fenykl také pomáhá při hubnutí, protože zabraňuje hladu a rychlejšímu trávení tuků v potravinách.

A co toxiny v těle?

Všichni víme, že nejčastějším vinníkem neúspěšného hubnutí jsou toxiny, které v těle přetrvávají. Listy vojtěšky a plody černého bezu zajišťují, že tělo zcela zbaví toxinů a vyloučí je.

Skinny Me Tea bude tvým nejlepším spojencem v boji o super linii, kterou chceš dosáhnout v létě! Vybraná směs složek s jejich aktivními složkami ti pomůže k rychlejšímu a efektivnějšímu spalování tuku.

Skinny Me Tea 1+1 zdarma

Čaj, který pomáhá rozpustit tuky, zabraňuje jejich hromadění a udržuje vysoké energetické hladiny.

Skinny Me Tea 1+1 zdarma -60%

Běžná cena: 998,00 Kč

Vaše cena: 399,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog