Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

Jak si udržet motivaci při cvičení doma?

Můžeš to slyšet a vidět všude… je tak snadné cvičit doma! Ale co když jsi zrovna ten typ člověka, který potřebuje další lidi pro svoji motivaci? Prostředí fitness nebo posilovny je většinou plné energie, lidí a pozivního náboje. Jak něco takové najít doma?

Pro ty z vás tu dnes máme několik zajímavých tipů. Nejprve je třeba se začít dívat na motivaci z trochu jiné perspektivy. Obvykle si myslíme, že nejprve je někdo motivovaný a pak dokáže dělat, co ho napadne. Musíme tento koncept převrátit. Nejprve pojďme provést akci a motivace přijde později. Jak to udělat?

Vybuduj si pozitivní návyk

Každý má svou oblíbenou činnost. Dokonce i ty nejmenší návyky, jako je pití kávy po ránu, čtení novin na balkóně, sledování zpráv v televizi. Jediné, co musíš udělat, je najít svou oblíbenou aktivitu, užít si ji a po ní (nebo i během) provést svůj trénink/cvičení. Je třeba proměnit oboje aktivity v jednu komplexní rutinu. 

Tímto způsobem začneš pozitivně s tím, co se tě baví, a pak to „slepíš” společně s cvičením, s kterým bojuješ. Nebuď na sebe na začátku příliš tvrdá, každý pokrok se počítá. Chceš postupně vybudovat motivaci, nechceš to přehnat a skončit dříve než začneš. Základním pravidlem je udělat nejdřív akci – tvou oblíbenou aktivitu a poté cvičit. S každým opakováním bude i tvá motivace silnější a snadněji se ti bude cvičit.

Několik nápadů pro příjemné akce:

1. Najdi svoji oblíbenou místnost

Ráda na něčem pracuješ někde na dvorku, nebo trávíš čas na zahradě? Máš ve svém domě místnost, kde hraješ na svůj oblíbený hudbení nástroj, nebo hraješ nějaké zábavné hry? Běž do této místnosti, a řekni si pro sebe toto: jakmile skončím svoji oblíbenou aktivitu tady tak tu také potom rovnou udělám svůj trénink.

2. Pusť si svůj oblíbený song

Nejlepší by byla píseň, která je povznášející plná energie, díky které budeš mít dobrou náladu a chuť do novým výzev. A opět si pro sebe řekni: poté co si vždy pustím tuhle písničku, udělám svůj trénink. Nebo: během této písničky udělám svůj trénink.

3. Dej si svoje ovoce

Ovoce je sladké a tak dobře chutná, a dodává energii! Určitě máš svoje oblíbené, co má pro tebe tu nejlepší chuť (jablka, banány, kiwi, grapefruity, borůvky…) Stačí se předzásobit svým oblíbeným a kdykoli před plánovaným tréninkem si vychutnat toto sladké potěšení.  A zase si pro sebe řekni: poté, co sním toto lahodné ovoce, udělám svůj trénink.

4. Používej doplněk stravy před svým tréninkem

Někdy nic jiného nedokáže podpořit naši motivaci tak dobře jako něco, do čeho více investujeme. Když si koupíš doplněk stravy, který navíc podpoří tvůj tréninkový výkon, určitě si přeješ, aby tvá investice byla dobře využita. A když je takový doplněk navíc ve formě kapslí nebo prášku, snadno se užívá, nebo ho můžeš proměnit v báječný nápoj.

Tímto způsobem si můžeš vytvořit oblíbený drink a zároveň zlepšit výsledky svého tréninku! A už ten dril znáš: poté, co vypiju svůj fitness nápoj, udělám cvičení… a tentokrát budu mít dokonce ještě lepší tréninkové výsleky díky doplňku stravy. Takto zabiješ dvě mouchy jednou ranou, získáš motivaci cvičit a vylepšíš výsledky svého snažení. Tohle je u nás 100% vítěz!

Vyzkoušejte náš super účinný drink na spalování tuků - Fat Burner Intense. Jednoduše rozpusť 1 sáček prášku ve sklenici vody, pořádně zamíchej a vychutnej si skvělou mangovou příchuť, která ti dodá motivaci, kterou v těchto dnech tak potřebuješ.

Je vyroben z vysoce kvalitních ingrediencí - nejčistší L-karnitin na trhu, semínka guarany a extrakty ze zeleného čaje a čaje yerba maté. Tento silný spalovač tuků tě nabije energií a zrychlí spalování tuku a kalorií, i když budeš dělat jen pár jednoduchých domácích cvičení. Výsledky jako z fitka z pohodlí domova!

Vyzkoušej tento skvělý produkt za výjimečnou cenu.

Zpět na blog