TUMMYTOX blogs.

5 doplňků, které ti nesmí chybět na pláži

I když sama dobře víš, co si musíš vzít s sebou k moři, může se stát, že alespoň na jednu věc snadno zapomeneš. Abychom tomu letos zabránili, sestavili jsme krátký seznam nejdůležitějších věcí, které si sebou musíš vzít! 

Na lístek si napiš seznam a než odjedeš, v rychlosti si zkontroluj, zda jsi si zabalila vše co jsi měla

1. Ochraň se před sluníčkem!

Letní slunce může být velmi nebezpečné a je nejlepší se mu vyhnout mezi 11:00 a 16:00. Ale jak víme ... když jdeme k moři, chceme využít každé vteřiny, takže být někdo schovaná půl dne asi nikdy neklapne.

Z tohoto důvodu bys měla vždy mít klobouk a brýle, abys sis chránila hlavu před silným sluncem!

2. Postarej se o kůži

Slunce může být také velmi škodlivé pro naši pokožku. Je pravda, že se všichni chceme co nejvíce opalovat, abychom se domů vrátili s pěknou barvou. Ale musíš být obzvláště opatrná. Přestože je opalování krásné, je to mučení pro naši pokožku, zejména pokud se spálíme, nemluvě o riziku vzniku melanomu (rakovina kůže, která se dnes stává běžnější právě proto, že na slunci pobýváme příliš moc).

Proto musíš mít opalovací krém s vyšším faktorem (nejméně 20) a používat opalovací krém i několikrát denně. Je také dobré mít balzám na rty s ochranným faktorem.

3. Čti si!

Nevím jak ty, ale čtení na pláži je pro nás potěšením! Lehký vánek, zvuk vln a vůně moře s dobrou knihou - dokonalost!
Proto s sebou vždy nos dobrou knihu (knihovny vždy mají dobré letní hity) a sešit, do kterého si můžeš zapisovat své myšlenky a oblíbené citáty.

4. Pij dostatek vody

Opakujeme to už asi po desáté, ale dostatek tekutin je opravdu jednou z nejdůležitějších věcí v horkých letních dnech. Pij, pij, pij ... protože naše tělo potřebuje extra příjem tekutin a zároveň bude tvá pokožka vypadat krásněji, bude-li dostatečně hydratovaná.

Takže si vždy s sebou vezmi láhev vody nebo jiného nápoje (bez cukru!). Pokud se rozhodneš pro naši láhev Tummy Rose Gold, postaráš se nejen o dostatečný příjem tekutin, ale také o nejkrásnější láhev na celé pláži.

5. Ujisti se, že na pláži vypadáš úžasně

Především nesmíš zapomenout na své nové krásné plavky! Věříme, že v nich vypadáš fenomenálně, takže bys na ně neměla zapomenout ani na dovolené. Nezapomeň na nápoje TummyTox, které poslouží k osvěžení a pomohou ti udržet postavu, do které jsi vynaložila tolik úsilí!

Proč je to důležité? Protože když jedeme na dovolenou, úplně odpočíváme a zapomínáme na trápení minulých měsíců, kde jsme se snažili dostat do nejlepší formy. Naše nápoje ti pomohou udržet si ji, i když budeš jíst více zmrzliny, pít koktejly a hrešit s rychlým občerstvením.

Tvůj seznam je tedy následující:

  • Klobouk a sluneční brýle
  • Opalovací krém a balzám na rty s ochranným faktorem
  • Kniha a sešit/deník
  • Láhev vody nebo neslazený nápoj
  • Sada TummyTox Bikini Ready

Proč zrovna Bikini Ready?

Tato sada nenechává nic náhodě - tím se postaráš o hydrataci a také štíhlou postavu!

Obsahuje Draining Drink, který můžeš pít ráno a pomůže ti detoxikovat tělo. Čaj Skinny Me Tea můžeš pít ráno nebo po obědě, protože zlepší tvůj metabolismus a pomáhá spalovat tuk. A poté si můžeš připravit Fat Burner, když potřebuješ více energie, protože přemění tvé tukové zásoby na energii! Všechny nápoje chutnají skvěle a budou sloužit jako opravdové letní občerstvení!