Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

5 způsobů, jak spalovat tuky i během odpočinku

Zajímá tě, jak můžeš využít čas v izolaci pro optimální spalování tuku a mít super křivky až bude po všem?

Protože jít do fitness je nemožné, musíš cvičit doma! To je důvod, proč ti ukážeme, jak z toho vytěžit maximum a pořádně spalovat tuk, i když odpočíváš!

1. Kvalitnější spánek

Kvalitní spánek není důležitý pouze pro celkové zdraví, ale také pomáhá spalovat kalorie. Výsledky studií jsou zastrašující! Účastníci jedné studie spali pouze 5 hodin po dobu 5 dnů, během nichž průměrně přibrali 0,82 kg! Spánek je proto nesmírně důležitý pro zdraví a krásu, pomáhá také tělu regenerovat a dokonce spalovat kalorie přes noc. Tak utíkej brzy do postele a ujisti se, že spíš alespoň 8 hodin!

2. Vychutnej si šálek čaje

Starověký lék na mnoho nemocí, čaje jsou právě ty, které mají mnoho výhod. Jsou bohaté na antioxidanty, podporují lepší trávení a metabolismus a podporují spalování tuku.

3. Pij více vody

Věděla jsi, že naše tělo je tvořeno 60% vody a je nezbytné pro naprosto každou buňku v těle? Dobrá hydratace je klíčová a může eliminovat únavu, zlepšovat kognitivní schopnosti, udržovat pokožku krásnou a svěží a také může pomáhat při hubnutí. Navíc, když pijeme vodu, zůstáváme déle syti a říká se, že dostatečný příjem vody může vést k spalování více kalorií.

4. Používej svaly

Lidské tělo spaluje kalorie mnohem snadněji, pokud má více svalů, než když má hodně tuku. Což znamená, že čím více svalů máš, tím více kalorií spaluješ, i během odpočinku (dýchání, spánek, každodenní úkoly).

5 kg svalů během odpočinku spálí 50 kalorií denně, zatímco 5 kilogramů tuku potřebuje pouze 20 kalorií,“ říká výzkumník Yale University Christopher Wharton, Ph.D.

5. Vyzkoušej intervalový trénink

Intervalový trénink se skládá ze cvičení s vysokou intenzitou a krátkých přestávek. Tento druh tréninku můžeš věnovat aktivitám, jako jsou dřepy s výskokem, skipping, angličáky (burpees), skákání přes švihadlo, běh do schodů apod. Jen si dej pozor aby si měla kolem sebe dostatek místa. Nejlepší věc na tomto cvičení je, že trvá krátkou dobu, ale spalování kalorií trvá i dlouho poté, co jsme se cvičením skončili.

Vyformuj top tělo se sadou Perfect Transformation!

Naše tipy se mohou zdát trochu komplikované, ale máme pro tebe super pomoc, sadu Perfect Transformation, která ti pomůže zůstat hydratovaná, urychlit látkovou výměnu, očistit tvé tělo od toxinů a nejlépe ze všeho spalovat tuk a získat sexy křívky!

Sada Perfect Transformation

Přeměň svou postavu s našimi 3 TOP produkty na hubnutí. Zlepši trávení, zrychli metabolismus, podpoř spalování tuku a zbav se nezvladatelného pocitu hladu! + Motivační deník ZDARMA.

Sada Perfect Transformation -68%

Běžná cena: 1 547,00 Kč

Vaše cena: 489,00 Kč

× Zavřít

Víme, že se to zdá být složité, ale slibujeme, že jakmile začneš, stane se to mnohem jednodušší. A pokud budeš postupovat podle našich rad,  budeš úspěšně spalovat kalorie i při sledování tvé oblíbené série nebo při čtení tvé oblíbené knihy!

Zpět na blog