Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

Zmrzliny, koktejly… je čas na detox po létě!

Léto, pláž, relax a zmrzlinaaaa ... Přiznej se kolik zmrzliny jsi letos snědla? Ale to vůbec nevadí, i my jsme je přestali počítat, teď ale nastal čas vrátit se zpět do reality a do těla v TOP formě!

Všichni dobře víme, že léto je bezstarostný čas, kdy se bavíme a nemyslíme na důsledky a nepříznivé vlivy, které s ním přicházejí. Slunce a moře, které mohou poškodit naši pokožku a vlasy, nemluvě o dobrém jídle, koktejlech a zmrzlinách! Po tom všem vaše tělo rozhodně potřebuje důkladné očištění.

Proč potřebujeme detox?

Vzhledem ke škodlivým látkám, které do našeho těla příjimáme nejen v podobě nezdravého jídla a drinků, ale i chemií obsaženou v krémech na opalování a jiných produktech, je naše tělo zatíženo, což snižuje jeho účinnost a zpomaluje činnost orgánu. Když je tělo přetížené nefunguje správně, a začíná přibírat na váze.

Ano, je pravda že brzy budeme oděni v dlouhých kabátech a tlustých svetrech, tak proč se trápit nad postavou....

Ale milé dámy, léto je zpět už za 9 měsíců. Nebylo by moudré myslet na top formu teď, než-li to opět nechat na poslední chvíli a pak naříkat před zrcadlem?

Tělo by měli být očištěno nejméně dvakrát ročně, aby mohlo znovu fungovat, a tím zlepšovat nejen zdraví, ale i náladu a samozřejmě si udržet SKVĚLOU formu po celý rok!

Jak se detoxikovat? 

Očista těla bude nejúčinnější, pokud denně vypijete dostatečné množství čisté vody a do svého jídelníčku zapojíte velké množství čerstvého ovoce a zeleniny, semen a ořechů. 

Aby byl váš detox co nejúčinnější, doporučujeme následující:

  • vyvarujte se průmyslově zpracovaným potravinám
  • vylučte ze stravy těžko stravitelná jídla, jako je kofein, bílý cukr, mléčné výrobky a alkohol
  • zahrňte do stravy čerstvě připravená jídla
  • dostatečný pitný režim (voda, přírodní šťávy a čaje)
  • konzumujte menší porce
  • zahrňte do své stravy detoxikační balíček Pure New Me, který urychluje a usnadňuje detoxikaci těla

Proč zrovna Pure New Me?

Pure New Me je perfektní balíček pro detoxikaci a obnovu těla. Obsahuje všechny nezbytné složky pro vylučování toxinů a pro spalování tuku.

Čaj Pure Me je skvělý pomocník pro očištění těla a vypuzování přebytečné vody. Toto je první krok, jak dostat své tělo zpět do formy. Flat Tummy Caps pomáhají snižovat hlad a spalují tuk, který se časem nahromadil, a Fat Burner je skvělý pomocník při cestě do tělocvičny, na procházku nebo pro jakoukoli činnost, protože přemění tuk na energii. A nejlepší ze všeho, funguje po celé hodiny!

Objednejte Pure Me se super slevou právě teď!


Sada Pure NEW ME

3 TOP produkty, které vyformují tvou postavu k dokonalosti!

Sada Pure NEW ME -70%

Běžná cena: 2 086,00 Kč

Vaše cena: 625,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog