Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc (8.00–16.00):225 850 048

Blog

„Jsem na dobré cestě ke svému vysněnému tělu”

Jako mnozí z nás, Sarah pracuje v kanceláři a většinu dne tráví vsedě za stolem. A jako mnoho z nás, i ona si začala všímat dopadů, které má její sedává práce a životní styl ... 

 „Necítila jsem se dobře v bikinách”

„Mám více a více celulitidy, moje zažívání se zhoršuje a cítím se pořád nafouklá. Představa, že bych měla nosit třeba bikini mě vyloženě děsila.” Sarah se rozhodla, že bude hledat řešení online. „Našla jsem TummyTox na Instagramu a s tím i spoustu pozitivních recenzí.  Doufala jsem, že když to zafungovalo pro všechny, bude to fungovat i pro mě!”

„Byla jsem nadšená z mého rozhodnutí”

Pořídila si Booty Tone, Draining Drink INTENSE Slimming Gel. „Kontaktovala jsem TummyTox, abych věděla jak co možná nejlépe užívat tyto produkty a zjistila jsem, že první by měl být Draining Drink INTENSE pro detox celého těla vyplavení přebytečné vody.”

Draining Drink INTENSE 1+1 ZDARMA

Nápoj, který pomáhá vylučovat přebytečnou vodu a odstraňuje otoky a celulitidu.

Draining Drink INTENSE 1+1 ZDARMA -50%

Běžná cena: 1 098,00 Kč

Vaše cena: 549,00 Kč

× Zavřít

Po absolvování kúry Draining Drink INTENSE bylo její tělo připravené na další krok. „Poté co jsem se zbavila pocity nafouklosti a otoků, byl čas na Booty Tone a Slimming Gel – chtěla jsem ploché bříško a kůži bez celulitidy.” 

Co se stalo za 10 dní?

Nemohla tomu věřit: „Už po 10 dnech užívání Draining Drink Intense jsem si všimla prvních rozdílů! Moje celulitida se o dost zmenšila, moje zažívání se zlepšilo a už se necítím nafouklá.” Pokračovala s Booty Tone a Slimming Gel a dostala kýžené výsledky!

A co si nejvíce oblíbila? „Slimming Gel je mým věrným společníkem, bez něj se nehnu z domu. Je to naprostá nutnost v mém boji proti pomerančové kůži. Nanesení je snadné, vstřebává se velice rychle a i hezky voní. Jsem na dobré cestě k mému vysněnému tělu!”

<

Zpět na blog