Letní nápoje pro štíhlou línii

Léto, slunce, horko... a studené lahodné nápoje, které tě osvěží a pomohou ti udržet štíhlou linii nebo dokonce zhubnout pár kilo navíc!

Ne, nemluvíme o jen tak nějakých nápojích, ale o našich nápojích TummyTox! Proč MUSÍ být v letních měsících? ... Čti dál a dozvíš se více!

V létě je hydratace velmi důležitá, takže bys měla pít neustále, ale proč zároveň nespalovat i přebytečný tuk? Samozřejmě můžeš obojí pomocí našich lahodných nápojů a čajů a dnes ti je všechny představíme.

TummyTox ledové čaje

Naše čaje tě nejen osvěží, pokud si je připravíš v ledové verzi, ale také očistí tvé tělo, uklidní tě a přirozeně vyplaví všechny toxiny, takže můžeš jednodušeji spalovat tuk.

Čaj Daily Kick ti každé ráno poskytne skutečný příval energie, pomůže ti s detoxikací a přirozeným regeneračním procesem těla. Směs zeleného čaje, kopřivy, fenyklu, pampelišky a černého kmínu oživuje, snižuje nadýmání a nastartuje metabolismus. Kromě toho zelený čaj pomáhá při hubnutí.

Sleep Tight čaj tě večer uvolní a pomůže ti dobře spát celou noc. Pomerančová kůra, máta peprná, citronová tráva, meduňka a chmel pomůže tvému tělu odpočívat, čistit a regenerovat během noci. Máta peprná pomáhá posilovat imunitní systém a podporuje hubnutí během noci, protože pro úspěšné hubnutí je nezbytný dobrý spánek.

Čaj Skinny Me Tea obsahuje čaj Pu-Erh, který je známý jako silný ničitel tuku. Slavný čínský čaj, který se nejčastěji pije po jídle. Pomáhá vylučovat toxiny z těla, které zabraňují hubnutí, navíc zlepšuje trávení a podporuje spalování tuků!

Draining Drink

Lahodný malinový nápoj, který si vyrobíš z 1 litru vody a během dopoledne vypiješ. Dokonalé! Můžeš také přidat kostky ledu a lístky máty pro ještě lepší osvěžení! A jeho tajemství? Tento nápoj obsahuje výtažky z opuncie, ibišku, artyčoku, petrželky a jávského čaje - to vše jsou známé složky pro čištění těla, pomáhají odstraňovat toxiny z těla a slouží k podpoře jater pro bezproblémovou detoxikaci a spalování tuku.

Draining drink je prvním krokem ke snižování hmotnosti (nebo k udržování ploché bříško), vyplavuje přebytečnou vodu z těla, což je hlavní příčinou toho, že jsme v létě oteklé a nafouklé!

Fat Burner

Vynikající spalovač tuku s příchutí manga, který poskytuje o 16 % lepší spalování tuku. Jeho tajemstvím je L-karnitin, hlavní složka, která připraví tvé tělo k využití energie pomocí vlastních tuků. Účinnost L-karnitinu je dále posílena složkami, o nichž bylo vědecky prokázáno, že pomáhají hubnutí - čaj mate a guarana.

Můžeš si ho připravit jako osvěžující nápoj ráno, před cvičením nebo odpoledne když začínáš být unavená, protože kromě toho, že vám pomáhá spalovat tuk, také dodá hodně energie!

Night Burner

Je to jediný spalovač tuků, který pracuje v noci a pomáhá tvému tělu regenerovat a detoxikovat. Udělej si ho večer, pár hodin před spaním a vychutnej si osvěžující chuť limetky na balkóně nebo terase.

Obsahuje extrakt z meduňky, který zklidňuje a uvolňuje pro kvalitní spánek (protože dobrý spánek je klíčem k štíhlé linii!). Obsahuje také extrakt čekanky a dietní vlákninu, které navozují pocit sytosti a zabraňují večním záchvatům hladu, a přidali jsme také Garcinii Kambodžskou, což je známý spalovač tuků.

Tummyccino

Vyměň ranní kávu za Tummyccino a pociť nárust energie. Nebo si ho dopřej místo odpoledního zákusku nebo zmrzliny a uvidíš, že nebudeš mít chuť na sladkosti. K této super instantní kávě jsme přidali také extrakt z Garcinie Kambodžské a extrakt ze zelené kávy, pro ještě více spáleného tuku, a prebiotickou vlákninu z čekankového inulinu, která tě udrží déle sytou!

Připrav si ledovou variantu Ice Coffe a osvěž se lahodnou kávou (bez mléka a přísad), se kterou získáš rychleji spoustu energie a podpoříš spalování tuků!

Produkty pro vás