Bezplatná pomoc: (2) 2585 0048

Blog

JAKÁ JE PRAVDA O ČAJÍCH NA HUBNUTÍ... SKUTEČNĚ FUNGUJÍ?

Je všeobecně známo, že pravidelné pití čajů na hubnutí pomáhá při účinnější a rychlejší ztrátě přebytečných kilogramů a rozpouštění tuků. Je toto tvrzení opravdu pravdivé?

Při nákupu čaje je třeba zeptat se sám sebe, jakého efektu si přejeme dosáhnout. Skutečnost je totiž taková, že různé čaje mají různé funkce. Kromě jiného jsou vhodné:

  • na urychlení metabolismu
  • jako laxativum nebo diuretikum
  • na potlačení chuti k jídlu

Se kterým čajem zhubneš nejrychleji?

Zelený, bílý a černý čaj obsahují různé složky, které podporují rozpouštění tuků. Jednou z nich jsou polyenoly, které mají vliv na spalování tuků a podporují hubnutí.

Zelený čaj je jako spalovač tuků na prvním místě 

Čaje na hubnutí, které kromě jiného obsahují také ze zeleného čaje, jsou výborné pro urychlení metabolismu, díky vysokému obsahu kofeinu, jenž tělo naplní energií a pomáhá mu generovat teplotu.

Zelený čaj je stejně tak účinný při potlačování chuti k jídlu. Obsahuje složky podporující vytváření dopaminu a norepinefrinu, hormonů, které aktivují nervus sympatikus, jenž je součástí vegetativního nervového systému a potlačují tak chuť k jídlu.

OTESTUJ Daily Kick & Sleep Tight Tea ZDE>>

Bylinný detoxikační čaj

Čaje na bylinným základě jsou výborné pro vylučování přebytečných látek z těla. To mimo jiné přispává k urychlení úbytku hmotnosti a současně zbavuje tělo škodlivých látek, které během dne do svého těla přijmeš.

Čaj na hubnutí, který opravdu funguje

Daily Kick & Sleep Tight Tea je komplet čajů podporující celkovou regeneraci tvého těla. Daily kick čaj obsahuje množství složek, známých díky svým účinkům na rozpouštění tuků a ztrátu kilogramů, mezi něž patří i zelený čaj. Snížuje pocit nateklosti a okamžitě spouští procesy, za pomoci kterých podporuje trávení v průběhu celého dne.

Sleep Tight čaj podpoří tvůj spánek a aktivuje detoxikaci těla. S jeho pomocí se tělo přes noc zbaví toxinů v a připraví jej na nový den v němž stres a nateklost nemají místo.

S pomocí Daily Kick & Sleep Tight Tea porazíš nateklost a únavu ve 20 dnech, zmenšíš obsah pasu a docílíš ploššího bříška. Získej zpět chuť na cvičení a důvod k úsměvu!

Objednej si Daily Kick & Sleep Tight Tea s akční cenou ZDE


← Zpět na blog