TUMMYTOX blogs.

5 důvodů, proč je L-Karnitin TOP

Jsi na dietě, často cvičíš, užíváš i různé výživové doplňky .. ale svaly se přesto neformují tak, jak by si chtěla? Možná potřebuješ něco, co ti s tím dokáže pomoci - ale co?

Slyšela si už o L-karnitinu? Všichni, kteří chtějí zhubnout a mít pěkné svaly už určitě vědí, o čem je řeč. Víš proč?

image

L-kar... co??

L-karnitin je aminokyselina, která pomáhá tělu přeměnit tuk na energii. Především je třeba vědět, že L-karnitin není kdoví jaký stimulant, který mnoho lidí užívá před cvičením na spalování tuku. Jde o přírodní složku, kterou naše tělo potřebuje a produkuje ji v malých množstvích i samo.

Proč by si měla začít užívat L-karnitin už dnes?

1. Zrychluje spalování tuku

Bez L-karnitinu tělo nemůže přeměnit na energii všechny tuky, které přijme z potravy. Čím více L-karnitinu je v těle, tím více tuků tělo mění na energii a méně se jich ukládá na břiše, bocích a hýždích.

2. Poskytuje maximální účinky cvičení

Pokud vedle cvičení užíváš L-karnitin, tvé tělo nebude využívat na tvorbu energie proteiny, ale tukové zásoby. Také je prokázáno, že L-karnitin umožňuje cvičit intenzivněji - a nebudeš se cítit tak unavená.

3. Urychluje a zlepšuje regeneraci svalů

L-karnitin zrychluje a zlepšuje regeneraci svalů a předchází mikroporanění svalstva během celého cvičení.

4. Ovlivňuje zdraví srdce a žil

Mnohé výzkumy dokázali. že L-karnitin chrání srdce a krevní žíly a cévy. Snižuje riziko kardio-vaskulárních onemocnění.

5. Ovlivňuje zdravý vzhled kůže a pokožky

Vzhledem k tomu, že vylučuje tuky z krve, snižuje jejich hromadění ve vrstvách kůže. Výsledek? Méně mastná pokožka bez vyrážek a ucpaných pórů.

Najčistší L-karnitin na trhu!

Carni Fit obsahuje nejčistší formu L-karnitinu. Jeho účinky jsou vědecky dokázány: spaluje o 16 % více tuku, a to 5krát rychleji!

Náš L-karnitin je vysoce koncentrovaný a designovaný speciálně pro ženy. Stačí ho užít 30 minut před cvičením a vychutnávat si zcela nový zážitek ze cvičení a mimořádně rychlé výsledky!