TUMMYTOX blogs.

SOS: První pomoc při svátečním hodování!

Nepanikař! Už ti letíme na pomoc! Neboť víš, jak se říká, nejlepší léčba je prevence. Letos ti proto pomůžeme zabránit tomu, aby si nový rok nezačala s hrozným pocitem nafouknutého břicha a nadbytečnými kily!

image

Všichni víme, co nás čeká. Prázdniny, jídlo, vánoční filmy a, řekneme to natvrdo, tak, jak to je: přežírání!
Ale tento rok může být všechno jinak. Tento rok jsme tady, abychom ti to usnadnili a aby si mohla s čistým svědomím jíst a pít všechny dobré věci bez následků!

Protože letos trávíme ještě více času doma a lenošíme si s hromadou jídla, rozhodli jsme se, že ti v Tummy pomůžeme, abychom ti celý proces usnadnili a bez následků ti umožnili bezstarostné jídlo a pití!

Nyní si více než kdy jindy zasloužíme krásné svátky

Ano, letos mohou svátky vypadat trochu jinak, pravděpodobně ne každý bude mít příležitost je strávit se svými blízkými a vrátit se do maminčiny kuchyně, kde je všechno jídlo tak dobré, že ho musíš všechno sníst!

Ale bez ohledu na to si zasloužíme ozvláštnit svátky a dopřát si nějakou pochoutku, dva, sladké hříchy a koláče... Oooo ano, známe ten pocit! Víme, jaké je to den poté, ale hlavně víme, jak tomu pocitu viny zabránit!

 S.O.S sváteční sada

Přesně pro takové situace jsme narvhli Sváteční S.O.S sadu a garantujeme, že ti pomůže:

  • zabránit pocitu nafouklého břicha
  • spalovat tuky a kalorie rychleji
  • udržet si předvánoční váhu
  • udržet nízkou hladinu cukru v krvi
  • očistit tělo od toxinů
  • udržet si fit linii na silvestra a možnou párty

Samozřejmě, i tak ti doporučujeme alespoň trochu se hýbat, protože nejsme kouzelní Santovi skřítci… Avšak, nemáme od nich daleko :-)

Když zkombinuješ SOS sadu s trochou pohybu, žádné sušenky, perníčky a koláče ti nebudou moci pokazit tvou celoroční snahu.

Tyto svátky můžeš jíst a pít, aniž by sis zničila svou celoroční snahu a vydřenou postavu!

Připravili jsme ti 3 fenomenální produkty (Skinny Me čaj, Draining Drink a Flat Tummy tobolky), které obsahují pouze přírodní extrakty, které ti pomohou rychleji spalovat tuky, zbaví tě zavodnění organismu a pomohou ti udržet si linii.

Do této sady jsme zabalili VŠE, co potřebuješ pro to, aby si tyto svátky přežila bez trávicích a jiných potíží, aby sis užila dobré jídlo bez výčitek svědomí a aby si na silvestra doslova zářila! (I když budeš slavit jne doma před televizí, protože koneconeců, na tak důležitý den se musíš připravit a být ve špičkové formě, aby ses mohla pochlubit na Instagramu :-) )

Produkty pro vás

DETOX & HUBNUTÍ
-58%
Speciální cena 1 012 Kč Běžná cena 2 409 Kč
Zobrazit produkt