TUMMYTOX blogs.

Adriana: „Produkty mě motivují pokračovat dál”

„Jmenuji se Adriana, a je mi 29 let. Pracovala jsem jako zastupce manažera banky a momentálně jsem na mateřské dovolené.
Největší problém mám s bříškem a boky, kde se mi ukládá nejvíce tuku....”

Kvůli těhotenství přibrala až 30 Kg

„Postavu si snažím hlídat celý život, ale kvůli těhotenství jsem přibrala až 30 Kg. Po porodu váha klesla o asi 10 kg ale těch 20 kg se mě stálo drželo a dokonce jsem začala zase přibírat při kojení.
Cítila jsem se hrozně, byla jsem i unavená a bez energie, nebavil mě pohled do zrcadla...”

Zaujala ji růžová :-)

„Na TummyTox jsem narazila na Facebooku, kamaradce se vaše stránka líbila a zrovna byl výprodej produktů, tak mě to zaujalo a produkty jsem si objednala.

Zaujala mě růžová :-) Ne, dělám si legraci, ale jo, líbily se mi stránky i hezký obal, jsem přece jen žena. Četla jsem dobré recenze a chtěla jsem doplnit zdravý jídeníček nějakým novým doplňkem a vaše produkty mi přišly jako dobrá volba. Napsala jsem pár dotazů a odpověděla mi velmi příjemná slečna. Poradila mi, co by mohlo být pro mě vhodné a za příjemnou cenu. Tak jsem to zkusila.”

Změny pocítila již 3. den!

„Užívala jsem vaše čaje, nápoj FatBurner a Draining drink - nápoj na odstranění vody z těla a musím říct, že jsem pocítila změny již 3. den po pití nápoje. Bylo mi přijemně, bříško mi splasklo, nebyla jsem tak nafouklá a cítila jsem se odlehčeně.
Zatím nemůžu mluvit o nějakém výrazném snížení váhy. Přece jen mám něco za sebou a vím, že nic není hned. Každopádně se cítím mnohem lépe, mám více energie, nejsem tak nafouklá a kamarádka mi tvrží, že nějak výrazně hubnut, tak asi to jde vidět. :-)
Cítím, že mi nápoj pomáhá zbavit se přebytečné vody, nejsem tolik oteklá a to je velmi příjemná změna a naučila jsem se přes den i více pít.
Produkty mě motivují pokračovat dál, i když je předemnou ještě kus cesty. Vřele je všem doporučuji!”