Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

Tohle potřebuje každá žena!

Ana je blogerka, co dlouhá léta používá produkty TummyTox. Za nemalou dobu užívání si oblíbila čaje této značky.

Nedávno se rozhodla vyzkoušet náš nový Matcha čaj v kombinaci s dalšími dvěma výrobky. Věří, že tyto přípravky by měli být nezbytně v jídelníčku každé ženy, která touží po zdravém životním stylu.

Čtěte dále, pokud se chcete dozvědět více…


Zkoušela jsem produkty TummyTox během uplynulých dvou let a mezi mé oblíbence jednoznačně patří Daily Kick a Sleep Tight čaje, které pomáhají s zažíváním a detoxem těla. Když se objevil čaj Matcha tea na stránkách TummyTox, neváhala jsem a přidala jej do mého jídelníčku.

Matcha čaj funguje skvěle ve spojení s zmíněnými dvěma produkty z Women’s essentials bundle. Dohromady tuto kombinaci považuji za každodenní základ pro každou ženu. Tyto výrobky pomohou vašemu organismu čelit únavě a stresu. Lepší výsledky může ještě zajistit čvičení.

Matcha čaj

TummyTox Matcha Tea je 100% organický ceromony-grade čaj, připravený z těch nejlepších ručně sbíraných čajových lístků a namletých tradičně mlýnskými kameny v Japonsku. Výsledkem tohoto procesu je výrazně zelená barva.

Tento čaj přibyl do mé denní rutiny, připravený s trochou mandlové mléka a současně nahradil kávu, kterou jsem většinou pila po obědě. Prášek Matcha je bohatý na antioxidanty, avšak neobsahuje kofein. Také mimo jiné obsahuje mnoho vitamínů a minerálů, které pomahájí čistit tělo a pleť. Vše tak napomáhá regeneraci.

Multivitamínoví mevídci 

Také jsem zkusila oblíbené Multivitamínové medvídky.  Tito medvíci obsahují zásadní vitamíny a minerály. Vždycky jich mám pár u sebe - chutnají skvěle a jsou super, když člověk chce něco na zub.

Obsahují všechny důležité vitamíny a minerály, nutné pro silnou imunitu a dostatek energie během celého dne. Mnoho z nás poslední dobou trpí kvůli nedostatku energie a chronickou únavou a tito medvícci jsou jednoznačně skvělou volbou jak pomoci našemu organismu.

Carni Fit

Carni Fit by měla být další součást vašeho každodenního života, zvláště jestli chcete cvičit a dostat se k vytouženým výsledkům co možná nejdřív. Carni Fit je kompletně založena na čistém L-Carnitinu přírodnímu extraktu Guarany s kofeinem. Tato kombinace pomáhá stimulovat proces hubnutí.

Současně ale také pomáhá s únavou. Během i po cvičení se bude cítit plní energie. Budete schopni plnit své povinnosti lépe!

Speciální nabídky od Any!

Využijte naší nabídky a pořiďte si Women’s essential bundle s 40% slevou!

Sada Women's Essentials

Sada pro podporu hubnutí, zdraví a krásu! Pro moderní dívky a jejich každodenní potřeby.

Sada Women's Essentials -40%

Běžná cena: 1 589,00 Kč

Vaše cena: 953,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog