TUMMYTOX blogs.

VYŘAZENÍ „DORTÍKU“ JEDNODUŠE NESTAČÍ!

Pojďme si jednu věc vyjasnit, vzdát se sladkostí je skvělý start, pokud chceš zhubnout, ale jen to nestačí! Spoléhání se na tento přístup má dva hlavní nedostatky. Za prvné, nezaručí ti rychlé výsledky, po kterých toužíš. Za druhé, musíš neustále bojovat s pokušením. Existuje však jedna věc, kterou bys rozhodně udělat měla. Tak začni.

image

Musíš vše udržovat v chodu

Účinné snížení hmotnosti je o podpoře hlavních systémů těla. Existuje však jeden systém, který hraje zásadní roli v tom, jak spalujeme tuky a jak svěže a štíhle vypadáme. Říká se mu lymfatický systém. Chceš-li získat tělo, po kterém toužíš (a které si zasloužíš!), musíš ho dostat do formy.

O lymfatickém systému

Zde je jedna šokující skutečnost: víš, že máš dvakrát tolik lymfy, než máš krve?! Cévy tvého lymfatického systému pracují nepřetržitě, aby mohly čerpat tekutinu kolem a ven z tvého těla.

Pokud systém není ve špičkové kondici, okamžitě si toho všimneš. Nemůžeš se vejít do svých oblíbených kalhot nebo bot na špičkách, máš problémy s nasazováním nebo sundáváním prstenů. Cítíš se nafouknutá, máš málo energie a suchou pokožku. To je jen pár z frustrujících příznaků nezdravého lymfatického systému.

Pokud je tvůj lymfatický systém ucpaný, žádná strava ti nepomůže zhubnout. Nejzřetelnějším důvodem je, že přebytečná voda sama o sobě tě bude činit objemnější, než ve skutečnosti jsi. Ale existují i 2 méně zjevné důvody.

1. Více vody – méně kyslíku – pomalejší ztráta hmotnosti

Všechna tato extra voda tlačí na tvoje krevní cévy a poškozuje tvoji cirkulaci. Co to znamená? Méně kyslíku se dostane do tvých buněk a jak všichni víme, kyslík je nezbytný, pokud chceš spalovat, počínaje tvým starým tričkem až po tělesný tuk. Čím méně kyslíku dosáhne tvých buněk, tím méně tuku budeš moci spálit!

2. Upouštíš tuk

„Počkat, cože?“ Dobrá, ve skutečnosti neupouštíš tuk (i když by to bylo úžasné), ale tvoje lymfatické cévy mohou. Vidíš, není to jen voda, která skrze ně protéká, ale i tuky, které jíš. Lymfatický systém je transportní systém pro přesouvání tuků z tvého střeva do krevního oběhu.

Pokud tekutina v cévách neproudí, může dojít k úniku tuků do okolních tkání. Tam dojde ke spojení s již existujícími tukovými buňkami (čímž se zvětší) nebo spustí proces vzniku nových tukových buněk. Tento složitý proces je také známý jako – tloustnutí.

Co dělat?

Neboj se, máme tu jednu věc! Vytvořili jsme dokonalý balíček, který kombinuje vše, co víme o spalování tuku. A jak ho úspěšně vyplavit z těla. Balíček obsahuje všechny níže uvedené produkty + láhev zdarma!

Draining Drink: kompletně přírodní nápoj s malinovou příchutí, který okamžitě uleví od zadržované vody v těle. Podpoří tvůj lymfatický systém a játra. Ten správný start pro hubnutí!

Fat Burner Drink: užívej před jakýmkoliv typem aktivity a spaluj 5krát rychleji! Obsahuje nejčistší a nejlepší L-carnitine na trhu, který garantuje, že konečně shodíš ty otravné centimetry na břiše a kolem stehen!

Skinny Me Tea: je přírodní směs čajů, speciálně vybraných pro účinky, které podporují metabolismus. Pij nápoj každý den a získej energii, kterou potřebuješ, zatímco budeš spalovat kalorie.

Produkty pro vás