TUMMYTOX blogs.

Sedm způsobů, jak čelit sezónnímu vypadávání vlasů 

Zjisti více o sezónním vypadávání vlasů a objev 7 praktických tipů, díky nimž budou tvoje vlasy silné a budou vypadat báječně po celý rok!

Přečtěte si více

Jak hormony ovlivňují tvoji hmotnost

Pokud jsi najednou přibrala a netušíš jak, je pravděpodobné, že se potýkáš s hormonální nerovnováhou. Přečti si článek a zjisti, co s tím můžeš dělat!

Přečtěte si více

5 tipů na přípravu jídla pro pilné včelky

Zjisti, proč je příprava jídla nejlepší způsob, jak si dopřát zdravý a sytý oběd a objev našich 5 oblíbených receptů na přípravu jídla pro náročné všední dny.

Přečtěte si více

Jsou ti těsné džíny? Probiotika mohou pomoci!

Probiotika jsou sice známá pro svou roli při udržování zdravých střev, ale mohou ti také pomoci získat ploché bříško. Jak na to, se dozvíš v tomto článku!

Přečtěte si více

Sodany: „Jsem sebevědomější a dokážu si představit sama sebe ve svých vysněných svatebních šatech, aniž bych se musela stydět!“

Sodany je Francouzka a žena v domácnosti. Ráda tráví volný čas se svými dětmi, čte knihy a sleduje televizní seriály. Přečti si příběh její cesty níže!

Přečtěte si více

Malé ovoce s velkými účinky na hubnutí: Garcinie kambodžská

Připravte se na to, že vás ohromí garcinie kambodžská, malé ovoce s hubnoucími účinky, které skutečně oslní! Objevte množství výhod, které vám může nabídnout.

Přečtěte si více